Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips DSI175A czy ktoś go programował pod c+

04 Maj 2007 23:54 3017 5
  • Poziom 24  
    dostałem takiego mediaboxa czy znajdę jakiś soft pod niego może jakiś opis programowania po polsku?
    programowanie fleszy to rozumię że w programatorze?
  • Poziom 12  
    Witam.
    Miałem taki tuner kiedyś w nim są pamięci 2x05-MB.
    Problem z tymi tunerkami jest taki że za mało maja pamięci aby tak zw.. gotowca wgrać który ma ponad 1 MB no i jeszcze lista.
    Pamięci kasuje się lampą uv ok 30min.
    Jeśli by kolega reflektował to zostały mi 2 kości M-27C4001 zaprogramowane z angielskim softem niestety polskiego nie był możliwości wgrać bo za duza pojemność ale C+ śmiga także karte śmiało można wydzierżawić od C+.
    Niestety wadą tych tunerków jest przywieszanie sie i przesunięcie video względem audio.
    Info odnośnie tych kości proszę kierować na e-mail minio79(malpa)op.pl
    Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    Witam
    Programowałem epromy i tunerek działa bez zarzutu i menu pl tylko ciut wolny coś jak 1330. Jak byś coś potrzebował pisz na PM
    poadrawiam
  • Poziom 29  
    rj22 napisał:
    Witam
    Programowałem epromy i tunerek działa bez zarzutu i menu pl tylko ciut wolny coś jak 1330. Jak byś coś potrzebował pisz na PM
    poadrawiam

Napisz tu jakich użyłeś programów, softów itp. Może inni też chcą wiedzieć?
  • Poziom 9  
    Tuner Mediabox Philips z Hiszpańskim menu. Ma wgraną polską listę z c+ jednak po włożeniu karty c+ nie czyta jej? Do tuner dołączona była jakaś karta podobna do naszej funrari, na niej odbierają FTA. Czy jest możliwe , aby odblokować bez programowania tuner kartę c+, a jeżeli nie to jak zaprogramoać ten tuner. Model nr DS/175A/02G Made in Belgium Gerat ist Elgentum von Premiere Gmbh & Co. KG. W jakim systemie działa to nie wiem, nie czyta polskiej karty c+, natomiast dołączona do niego jest jakaś karta na której czyta FTA. Wgrana jest lista z polskim c+ i polskimi FTA od kanałów 1 do 70. Po włożeniu polskie c+ wyskakuje jakiś napis po hiszpańsku. Czy można wrać i jak jeżeli jest to możliwe patcha aby czytał polską c+. Proszę o poradę
  • Poziom 2  
    Witam.Philips dsi 175 D/13R z Norwegii,jest jakas lista na Thora.czy mozna to ruszyć po rs 232 i czym ?JEŚLI tak to proszę o pomoc .Zewnętrznie wygląda jak Pionek 1430 , po włożeniu karty cyfry + wiesza się przy próbie szukania kanałow.proszę o radę ..szukałem ale niewiele tego na forum.