Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem podlaczeniem radia w seacie

dziwny_17 07 Maj 2007 15:49 1182 3
  • #1 07 Maj 2007 15:49
    dziwny_17
    Poziom 9  

witam mam seata toledo zmienilem w nim seryjne radio brisa na cd/mp3(nie seryjne) . kupilem wszystkie przejsciowki do zasilania itd anteny z din na iso wszystko dziala tak jak powinno tylko ze w seryjnym radio po wyjeciu ze stacyjki kluczyka wszystkie ustawienia pozostawaly a w tym na cd juz nie radio z pewnoscia jest podlaczone do stacyjki bo seryjne wlaczalo sie wraz z zapołonem, mozna je bylo jednak wlaczyc bez kluczyka. Chodzi mi o to ze po kazdym wyjeciu kluczyka i ponownym wlaczeniu radia wszystkie ustawienia sie kasuja zapisane stacje radiowe takze co wcale nie jest mi na reke a ojcu juz wogole <LOL> co musialbym zrobic zeby wszystkie ustawienia pozostaly i wolalbym zeby zrobic to jakos nie rozbierajac stacyjki no w sumie wolalbym nic nie rozbierac . Mam nadzieje ze ktos podsunie mi jakies dobre rozwiazanie

Moderowany przez Błażej:

Temat wałkowany do bólu. Wystarczy użyć SZUKAJ i wpisać choćby "ISO" lub "logika zapłonu". Zepsuł ci sie ALT? Zamykam.

• #2 07 Maj 2007 16:03
    volt1
    Poziom 25  

W radiu są dwa kable zasilające "plusowe", zazwyczaj czerwony i różowy lub żółty. Czerwony podłącza się za stacyjką, tak aby radio gasło po wyłączeniu zapłonu. Przewód różowy lub żółty to zasilanie pamięci. Musi być podłączony przed zapłonem, tak aby cały czas było na nim napięcie.
    Wystarczy miernik lub od biedy żarówka żeby to sprawdzić.

• #3 08 Maj 2007 17:44
    dziwny_17
    Poziom 9  

czyli musialbym sie dobrac do stacyjki :(

• #4 08 Maj 2007 17:57
    vcc
    Poziom 31  

Nie do stacyjki tylko do przewodów które wychodzą do radia, zmierz na którym przewodzie jest stale napięcie a na którym po włożeniu kluczyka

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME