Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak synchronizacji w Unimor M462T

14 Paź 2003 00:05 1722 11
  • Poziom 25  
    Dźwięk prawidłowy, na ekranie ukośne pasy .Brak synchronizacji również przy Telegazecie.Regulacje R138 nie dają rezultatu.
    Sprawdzone okolice sterowania H (D601,T601,R604,C601).
    Wymienione elka przy TDA8362.
    Co jescze powinienem sprawdzić? Help!
  • Poziom 17  
    Witam.
    Sprawdź czy do TDA8362 dochodzą prawidłowe imp. powrotu z trafa.
  • Poziom 16  
    obskocz elki do okola TDA8362 czesto robia figle
  • Poziom 30  
    Scalak do wymiany
  • Poziom 25  
    :arrow: Michał99 No to mnie pocieszyłeś...
    Ile mnie to będzie kosztowało? (chodzi mi oczywiście o orientacyjną cenę)
  • Poziom 15  
    Ostatnio kupiłem TDA8362 z końcówką 3Y za 39zł.
  • Poziom 21  
    Jeżeli Telegazeta jest wykonana na SAA5230, SAA5231, SDA5231 to sprawdz kondensatory w układzie obróbki sygnału lub podtaw scalak, miałem podobny problem w Philipsie i dopiero odłączenie telegazety przywróciło poprawną pracę tv
  • Poziom 17  
    Michał99 napisał:
    najtaniej 25zł

Powiedz gdzie doształeś tą kostkę w takiej cenie.
  • Poziom 11  
    mam małe pytanko dotyczące tego samego modelu( nie znam się kompletnie na odbiornikach tv) po jakimś czasie działania zaczyna piszczeć bardzo wysokm tonem, przypuszczam że może to być zasilacz. nie miałem okazji go jeszcze otworzyć , a w drugim (neptun d505p ) ginie obraz całkowicie , glos jest ale zachrypły( obraz próbuje się przebić), oba odbiorniki są moje każda pomoc mile widziana bo zostanę bez tv , a tego chyba nie przeżyję:):)
  • Poziom 11  
    Jeśli chodzi o tda 8362 to na 99% jest on uszkodzony.
    Natomiast piszczenie (o co pyta mój przedmówca) to wynik któregoś dławika przy trafie wn, albo samo trafo. Najlepiej zalać czymś rdzeń np. parafiną. W 505 -ce sprawdziłbym najpierw napięcia. Gałąź główna ma mieć 138V.
  • Poziom 11  
    Jeśli chodzi o tda 8362 to na 99% jest on uszkodzony.
    Natomiast piszczenie (o co pyta mój przedmówca) to wynik któregoś dławika przy trafie wn, albo samo trafo. Najlepiej zalać czymś rdzeń np. parafiną. W 505 -ce sprawdziłbym najpierw napięcia. Gałąź główna ma mieć 138V.