Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Awaria piecyka Termet

08 Maj 2007 19:19 3136 6
 • Poziom 1  
  Czy może mi ktoś pomóc? Mam problem tego rodzaju, że po zamknięciu kranu z ciepłą wodą płomień jeszcze przez chwilę się pali ( ok.10 sekund) mimo, że woda nie leci.
 • Poziom 28  
  Sprawa bardzo poważna- niezwłocznie trzeba sprawdzić i przekonserwować- może dojsć do nieszczęścia.
  Nie lekceważ - moze rozerwać wężownice i kogos przy okazji oparzyć!!!!
 • Poziom 21  
  Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest zabrudzenie popychacza nad membraną . Często bez rozbierania sterownika membranowaego udaje się załatwić problem wstrzykując przez cienką rurkę na pokrywę membrany nieco smaru w aerozolu . Po kilku próbach popychacz się oczyści i nasmaruje , a potem działa jak nowy .
 • Poziom 14  
  Konserwacja niezbędna ale przedewszystkim uszkodzona membrana, wymienić.
 • Specjalista AGD
  Do wymiany oring igielnicy zespolu wodnego.
 • Poziom 28  
  Oring to nie zatrzymuje iglicy nie pozwalając jej wrócić za membramą- tytlko brak smaru i zanieczyszczenia- czasami mozę to być ...tłumik zapobiegajacy wybuchowemu zapalaniu, gdy zostanie wciagniętyu [pod memebramę i nie może wrócić -m ale wtedy panik główny by palił się non stop- medycyna zna takie przypadki, gdy ktoś ten elenment swłoży od innego zespołu wodnego- Termet takie numery robił produkując je w różnych (2) rozmiarach.
 • Specjalista AGD
  Zdemontuj zespól wodny.Wymień membramę na nową .Koniecznie nasmaruj smarem grafitowym oskę metalowego talerzyka bo jest zapieczona i to jest główną przyczyną uszkodzenia.Z naprawą nie zwlekaj bo może dojśc do nieszczęścia.Życzę powodzenia.