Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka BOSCH KGN 36X40 -> głośna praca

09 Maj 2007 11:15 8311 6
  • Poziom 2  
    Witam,

mam problem z lodóka BOSCH KGN 36X40. Wczoraj ja uruchomilem i ... chodzi jak traktor. Wiatrak od Multi Air Flow ciagle chodzi. Wylacza sie tylko jak otwieram drzwiczki.

Lodowka stoi w aneksie no i jesli ktos bedzie chcial ogladac tv czy tez sie zdrzemnac to nie ma mowy o tym, bo lodowka mu nie pozwoli ;)

Co moze byc przyczyna? Reklamowac?

W serwisie powiedzieli, ze ma pochodzic 2-3 dni i pozniej bedzie ok? Zastanawiam sie tylko czy poprostu nie chcieli mnie zbyc.

Pomocy!!! :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 24  
    A dużo o tym pisali na forum.
  • Poziom 2  
    A moge poprosic o jescze jakas podpowiedz? :)

Szukalem, ale nie znalazlem informacji odnosnie tego modelu, lub podobnych Boscha
  • Poziom 11  
    Cześć!

Mam podobny problem - kupiłem model BOSCH KGN 33V00 - ponad miesiąc temu - lodówka ciągle pracuje - ale chłodzi i zamraża OK - wyłącza się tylko wtedy kiedy otwieram drzwiczki - no i może czasami na krótkie momenty - ale rzadko - nie wiem czy jest to normalne - ponadto - co z poborem energii - będę musiał sprawdzić. Czekam na info.
  • Specjalista AGD
    SCICHOSZ napisał:
    lodówka ciągle pracuje - ale chłodzi i zamraża OK - wyłącza się tylko wtedy kiedy otwieram drzwiczki

To nie sprężarka ciągle chodzi, ale wentylator wewnątrz lodówki. Sprężarki chyba nie słyszysz.
  • Poziom 33  
    Co by nie chodzilo glośno to trzeba reklamować.Tylko że pojęcie glośno to bardzo nieprecyzyjne.Pomiary glośności na pewno będą w normie bo norma jest b. tolerancyjna. Wymień na inną jeśli możesz.
    Czy chalas ustaje po utwarciu drzwi?
    Jeśli tak to chalasuje wentylator wewnętrzny.
  • Poziom 13  
    Zgłaszaj do serwisu głośność to problem w tureckich Bosch-ach No Frost i da się temu zaradzić