Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Sony DVP-S335 - laser nie czyta.

09 Maj 2007 19:52 2022 4
  • Poziom 13  
    CD/DVD, SONY, DVP-S335, problem z laserem za bardzo jeszcze nie naprawiałem DVD i mam mały problem bo to akurat nie czyta żadnej płyty(cd audio.cd mp3, dvd mp3) wyskoczy tylko NO DISK i nie mam za bardzo pojęcia co jest nie tak próbowałem wyczyścić laser ale wygląda jak nówka , jeżeli ktoś miałby jakaś wskazówkę na ten temat to z góry dziękuje :D
  • Poziom 17  
    na płycie pod laserem są malutkie bezpieczniki sprawdz je miałem przypadek ze był tylko bezpiecznik spalony

[_P_]
  • Poziom 13  
    Żadnych bezpieczników tu nie widzę :| no ale jak by poszły to chyba wcale by nie reagował laser a ten działa ( podnosi soczewkę w górę i dół, świeci ) tylko że nie wczytuje cd nie wiem juz :cry:
  • Poziom 39  
    Bezpieczniki są w wersji smd sprawdz dokładnie płytę,czy zakręci płytą jak ja załadujesz?Może byc czytnik do wymiany lub silnik napędu płyty.Możesz zrobic tak jak załadujesz płytę to spróbuj ręcznie ja pokręcic,oczywiscie w dobrym kierunku.
  • Poziom 13  
    Hmm :| no napęd jest raczej ok sam bez rzadnego problemu kreci płytą i to nawet na wysokie obroty wchodzi czasami ale laser przez parę sekund ( jakby próbował cos znaleźć na płycie ale nic z tego ) i stanie a na wyświetlaczu tylko NO DISK też tak myślę nad laserem. No nie wiem zobaczę jeszcze raz do tej płytki:D no a mam takie pytanie pod laserem jest miniaturowa wersja potencjometru w radiach CD AUDIO to pomaga czasami przestrojenie , a w tym wypadku cos by może to dało ?????
    DZIĘKI ZA WSKAZÓWKI