Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alternatywa papieru kredowego

jonec 09 May 2007 20:15 1035 6
    jonec
    Level 13  
    mam problem gdyz nie moge dostac w miescie tegoz papieru .Pytanie w zwiazku z tym czy moze sie do tego nadac jakis inny papier bo sklepowa mi powiedziala ze maja taki sliski papier i on tez byl do zastosowania jako papier kredowy ale w celu drukowania zdjec. Papier ze sklepu wygladal tak ze byl po obu stronach sliski i byl grubszy od zwyklej kartki. Macie jakies pomysly to z gory dziekuje.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    robokop
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Ja do metody termotransferowej używałem kartek wyrwanych z kolorowych czasopism (okładki np.Autoświata), z bardzo dobrym skutkiem.
    jonec
    Level 13  
    czyli sa jakies alternatywy
    dowodca_armii
    Level 30  
    robokop wrote:
    Ja do metody termotransferowej używałem kartek wyrwanych z kolorowych czasopism (okładki np.Autoświata), z bardzo dobrym skutkiem.

Zadrukowane ? Bo tez tak chcialem zrobic ale nie wiem czy moga byc zadrukowane :lol:
    werpa_29
    Level 15  
    Osobiscie uzywam papiery fotograficznego. Na tym papierze plytki wychodza znacznie lepiej niz na kregowym (przy najmniej dla mnie).
    jonec
    Level 13  
    werpa_29 wrote:
    Osobiscie uzywam papiery fotograficznego. Na tym papierze plytki wychodza znacznie lepiej niz na kregowym (przy najmniej dla mnie).

czyli uzywasz papieru zgodnie z moim opisem??