Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
MetalWork SafetyMetalWork Safety
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic SA-HT 70 - błąd F61

09 May 2007 23:04 3928 4
  • Level 32  
    Szukałem coś na temat bledu F61 ale większość odpowiedzi to poszukaj na forum bo już był ten temat. No to szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
    Są tam 2 układy RSN311W64B i STK470-050A. Jak sprawdzić który jest uszkodzony, czy mogą być oba? Po wyjęciu obu na wyświetlaczu dalej pojawia się napis F61, czy to oznacza że uszkodzenie jest gdzie indziej?
  • MetalWork SafetyMetalWork Safety
  • R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Błąd F61 dotyczy wielu urządzeń f-my Panasonic. Generalnie jest związany z usterką stopnia końcowego mocy bądź też zasilacza i jego zabezpieczeń.
  • MetalWork SafetyMetalWork Safety
  • Level 32  
    Po wyjęciu obu RSN311W64B i STK470-050A na wyświetlaczu dalej pojawia się napis F61, czy to oznacza że uszkodzenie jest gdzie indziej? Czy to oznacza że te układy sa dobre?
  • Service technician RTV
    Temat błędu F61 był wiele razy wałkowany wpisz w Szukaj:F61, sprawdz poprawność zasilania układy zabezpieczeń, rezystory niskoomowe, napięcie na pinie od detekcji na procesorze można ten punkt odlutować, uszkodzenie koncówki mocy bardzo prawdopodobne, układ STK to regulator zasilania wtutuj go, można przelutować złącza na płytach tam często robią się zimne luty tylko jak rozbierasz wieże to odczekaj aż rzładuja się elektrolity w zasilaniach, na F61 tez miałem uszkodzony procesor na froncie.
  • Level 32  
    Po wymianie STK470-050A wszystko jest ok.