Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z simlockiem w samsung C300 pomocy

10 Maj 2007 11:18 7018 15
  • Poziom 15  
    Witam mam problem z simlockiem w samsung c300 ,a mianowicie: podłaczam włączonego samsunga pod kabel com właczam program Samsung_C300_E250_Free_v1[1].2 i naciskam unlock i wklejam tu bład :Test Mode ...

Test Mode OK

Unlocking ...

ERROR -

prosze o pomoc
  • Spec od GSM
    sprawdz czy przypadkiem simlock nie zszedł
    miałem tak z e250 niby error a s-ka nie ma :)
  • Poziom 15  
    nadal ma simlocka, podpowiem iż jest to nowy telefon w orange i tym programem za chiny nie moge sciagnąc simlocka choc tym kablem sciagałem juz z innych telefonów samsung jak x480 itd a z tego C300 za czorta nie idzie. wywala w tym programie błąd po test mode, pisze error pliki ocx itd skopiowałem do plików systemowych, nie wiem co począc?
    co sadzicie?
  • Poziom 12  
    Witam posiadam boxa tornado ale niewiem jakim kabelkiem to robic sima wyskakuje mi to samo co u was na kablu od D500
  • Poziom 12  
    Gościu ja tam nie widze C300 a ty ??
  • Poziom 24  
    C300 powinien leciec na kablu E700/A300
  • Poziom 24  
    Mam takiego upartego :) dopiero zmiana softu pomaga :) HWK ani ten prog nie ruszało po zmianie softu od ręki
  • Poziom 12  
    tooomek2 napisał:
    niektóre samy robi sie bez bateri

Dodano po 5 [minuty]:

jaki kabel do samsunga

nie widze w tym starym programie c300 ani e250 mam racje? a punkty poszly...
  • Poziom 21  
    Potrzebuje pomocy z c300. Programik odpalilem. Jako port uzylem JAF COm Emulator. Odpalam i caly czas jest error. Kabelek e700 z zestawu ust-pro2.
    Przefleszowalem i dalej to samo. Jakies pomysly/sugestie??
  • Poziom 1  
    Proponuje użycie darmowego "Lucifera". W nowszych wersjach jak nie idzie unlock to użyj "stack reset" i bedzie po smoku.
  • Poziom 25  
    C300 robi sie z włożoną baterią. Ja N-BOX+HWK zrobiłem 5 sztuk beż żadnego problemu.
  • Poziom 16  
    mi na nspro też ciężko było z c300, ciągle błąd a okazało się że lock zszedł i nawet nie wiem kiedy hehe, ciężko się botuje