Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z obrazem w Toshiba A105 S2712

10 Maj 2007 23:00 1122 2
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie

Mam laptop Toshiba A105 S2712
    Laptop pracuje dobrze do momentu kiedy wlacze przelacznikiem karte wireless. -obraz gasnie i robi sie jasno zielono rozowy z kreskami (komputer pracuje nadal). W tym momencie zostaje juz tylko restart.
    Ten sam problem wystepuje po wsadzeniu karty PCMCIA Werizon (internet przez komorka).
    Po podlaczeniu zewnetrznego monitora nie wystepuje ten problem.
    Przeprowadzalem rozne kombinacje: przeinstalowania systemu -odlaczenia jednej i drugiej karty jednak zawsze ktoras sprawiala ten sam problem. Komputer na karcie wireless przez usb pracuje stabilnie.

Wlasnie teraz puscilem film na DVD niestety obraz znowu wywalilo (dzwiek slychac normalnie)
  • PCBway
  • Poziom 12  
    Ostatnio mialem problem z wyslwietlaczem w toschibie i musialem rozebrac calosc naszczescie to tylko 4 srubki :) odkrylem wtedy ze kable od wbudowanego modemu bezprzewodowego sa poprowadzone za ekranem a od samego ekranu odziela je jedynie warstwa izolacyjna mozliwe wiec ze cos ci sie tam rozdarlo albo przepalilo czy nie wiem co generalnie mozliwe ze ta izolacja jest uszkodzona i wlaczony modem wi-fi interferuje z przebiegiem pradu w obwodach monitora. Co do tej izolacji to umnie pomimo ze poraz pierwszy otworzylem wyslwietlacz to wspomniana izolacja byla naruszona nie wiem z czego to wynika czy z niedbalosci producenta a moze jakas wada izolacji albo Bog sam wiec co. Miejmy nadzieje ze to to. Zastanawia mnie tylko co z ta karta PCIMCA, Innym razem gry czyscilem układ chłodzenia w laptopie odkrylem ze kable od wi-fi sa umieszczone dosc luzno i układaja sie blisko slotu na PCIMCA mozliwe wiec ze podlaczona karta również wyzwala jakies prady w antenie ale to tylko moja wyobraznia bo izolacja kabli powinna to ochronic ale jesli sie nie boisz rozebrac komputera to polecam sprawdzic izloacje na calej dlugosci kabli.
  • PCBway
  • Poziom 9  
    Obraz sie wylacza tez przy duzym obciazeniu (film DVD)
    komuter sie nie restartuje i chodzi nadal

Tak to mniej wiecej wyglada.

problem z obrazem w Toshiba A105 S2712

Na zewnetrznym monitorze wszystko jest OK, Wiec w ostatecznosci tak zostanie. Moze macie jeszcze jakies pomysly.

Dzieki. Pozdrawiam

Piotrek
    [/img]