Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mercedes sprinter 96r usterka centralnego zamka

andrzejelektryk 11 May 2007 10:03 4126 5
    andrzejelektryk
    Level 19  
    witam wszystkich mam mały problem z tym autkiem a mianowicie chodzi o to że gdy zamyka sie alarm z orginalnego pilota to zamki zamykają i odskakują zaraz z powrotem tak samo dzieje sie jak zamyka sie z kluczyka co jakiś czas uda sie zamknąć wszystkie drzwi ale jak sie pociągnie za klamkę na pace mocniej to otwierają sie wszystkie zamki nie wiem co może być przyczyną za pomoc z góry dziękuje
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    xwit
    Level 33  
    Nie zamykają się któreś drzwi.A w sprinterze masz tak,że jak się jakiś siłownik nie zamknie to odskakuje a jak przekręcisz jeszcze raz to się zamknie.Sprawdź czy wszystkie siłowniki się zamykają.A ja stawiam na zardzewiałe styki w przesuwanych drzwiach.Miałem taki kilka razy.
  • Helpful post
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Centralny oryginał, czy dołożony? Bo z twojego opisu wygląda na rozregulowane/uszkodzone styki master w którymś zamku. Lub sam zamek może być zabrudzony i ciężko chodzić i siłownik nie ma siły go domknąć i odbija. Bo centralny reaguje poprawnie na pilota. Teraz musisz tylko sprawdzić, który to zamek.
    andrzejelektryk
    Level 19  
    możesz mieć rację bo zdarza sie tak że nie zawsze zamknie drzwi przesuwne a za drugim razem zamyka

Dodano po 3 [minuty]:

zamek jest orginalny klijent mówił że dzieje mu się tak nawet w czasie jazdy że zamykają i otwierają się na przemian
  • Helpful post
    Fałek
    Level 16  
    Sprawdź czy nie są przełamane przewody ,które przechodzą przez gumy do drzwi.Najczęściej przełamują się w drzwiach kierowcy,a gdy centralny zamek masz oryginalny to będą takie efekty o których piszesz.

Dodano po 3 [minuty]:

Oczywiście tak jak pisał Xwit sprawdź również zamek w drzwiach przesuwnych.
    andrzejelektryk
    Level 19  
    auto zrobione w tylnich drzwiach była wychaczona linka od klamki i siłownik nie zamykał do końca za pomoc wszystkim dziekuje