Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radio Blaupunkt, jak podłączyć mp3?

zendi1985 11 May 2007 16:19 1936 1
    zendi1985
    Level 11  
    witam
    zapewne juz taki temat byl na forum poruszony ale powiem szczerze jak wyszukiwalem tego to tyle tematow mi sie wyswietlilo ze juz po przeczytaniu pierwszych trzech dynka mi urosla a i tak nic nowego sie nie dowiedzialem

problem
    mam radyjko kasetowe blaupunkta casablanka 62 jest wyposazone w wyjscie pod zmieniarke ( kostka z 10 bolcami)

kupilem sobie MP3 i chce ja podlaczyc do tego radyjka ale opcja z adapterem kasetowym mi niezbyt lezy bo zdaje mi sie ze jakosc dzwieku bedzie ......... (kiczowata)

jezeli ma ktos jakis pomysl na podlaczenie tych dwóch urządzeń ze soba to prosil bym o opowiedzenie o tym i zamieszczenie jakotakiego schematu
    pozdrawiam

ps. prosil bym o darowanie sobie postow w stylu taki temat juz byl poszukaj na forum

aha i jeszcze jedno podlaczenie przed wzmacniaczem odpada bo juz prubowalem i tam jest taki kocial ze szok normalnie wiecej pierdol tam juz byc nie moglo i ciezko przez to zrobic tam cokolwiek bo malo miejsca do manewrow
    greg-si
    Level 27  
    to napisze że już poruszałem ten temat :)

na allegro np. możesz dostać kostke którą wpinasz zamiast zmieniarki wystarczy że w wyszukiwarce na alle.. wpiszesz blaupunkt aux

puźniej w menu musisz wybrać opcje aux bodajże i wtedy jak wciśniesz odtwarzanie kasety dźwięk będzie pobierany z mp3`ki :)

pozdrawiam