Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pioneer deh-6900ib kilka pytan

11 May 2007 17:45 5561 14
  • Level 18  
    Witam. Czy jest mozliwosc podłaczenia do tego radyjka pamieci usb? I czy mozna wgrywac animacje? Kiedys w jakims pionku widziałem animacje ktora pokazywała napiecie aku co było bardzo praktyczne. Pozdro
  • Level 25  
    mozna do niego podlaczyc iPoda i napewno inne urzadzenia kompatybilne z tym opcjonalnym sprzetem CD-I200 cena takiego przewodu to 70zł
  • Level 27  
    Ponawiam pytanie na stronie producenta jest napisane:

Jednostki z pełnym sterowaniem:
    Zmieniacz CD, TV, DVD, Bluetooth, USB
  • Level 17  
    Zeby podłączyc USB trzeba cos takiego kupic http://www.ceneo.pl/915899v

A jesli chodzi o animacje i ich dogranie to jest do tego specjalny program,który tworzy plik,który potem nagrywasz na płyte,wkładasz do swojego pioneera,wciskasz kombinacje przycisków (zależy co w jakim modelu) i to wszystko
  • Helpful post
    Level 27  
    O kur** super cena :)

Proszę autora tematu o POMÓGŁ dla wladeczek5 :)
  • Level 18  
    No niby we wszystkich jest podobnie, ale jeszcze chyba nikt w tym modelu nie probował ...
  • Level 27  
    w MM i saturnie kosztuje 949 zł drogo.
  • Level 17  
    to jest jeszcze dość "młody" model pioneera i dlatego pewnie nie ma o nim nigdzie na forum i o zmianach animacji. A ten zestawik to sam planuje sobie kupic,ale narazie pracuje nad nagłośnieniem
  • Level 18  
    Z kontaktowałem się z serwisem Pioneer Polska.
    Serwis twierdzi ,że w tej chwili niema możliwości wgrywania animacji do DEH-6900IB.

Smutne ale prawdziwe ;(

Co do pamięci to przez przystawkę łyka iPoda i ma wejście jack 3,5mm z tyłu jako aux.
  • Level 18  
    Ciekawe czy sie nie da przerobić tego kabla od ipod-a by móc podłączyc pendriva
  • Level 24  
    ja mam taka animacje gdzie pokazuje napiecie aku w swoim 75bt od nowosci :)
  • Level 18  
    Co do tego modelu:
    Po przytrzymaniu Joga na wyłączonym radyjku też mamy dostęp do podmenu... Godzinkę można przestawić, język kontrast ... itp.
  • Level 15  
    i jak udało się wgrać nowe animację?