Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt CAR 300(E)

Kris35 14 Oct 2003 23:43 2450 6
 • #1
  Kris35
  Level 16  
  Witam !! Po rozkodowaniu radia i podtrzymaniu kodu przy pierwszym wlaczeniu radio gra ale po wylaczeniu wylacznikiem i ponownym wlaczeniu radio juz nie odbiera.Magnetofon gra caly czas bez problemu.W czym moze tkwic problem ? Radio ma grac w samochodzie Skoda.
 • #3
  Waldi67
  Level 12  
  NIe rozumiem skoro rozkodowales to w jaki sposob podtrzymales ? i po co , jesli potrafisz odczytac i zapisac eep w procku to i mozesz wylaczyc kod bez zadnego podtrzymywania. O ile dobrze pamietam to radio oparte na HC05 kod w $01 $02 , kom bledu $0A=00 bez bledu $0A=01 kod wylaczony i radio smiga :)
 • #4
  SlaweK
  Level 43  
  Po pierwsze , wyłączyłeś kod w procesorze czy wpisywałeś go w ciemno ?
  Po drugie czy masz oba plusy zasilające ?
  Nie wiadomo czy radio po wyłączeniu znów pyta o kod czy np włącza sie szukanie stacji itp. Najlepiej podpiąć wyświetlacz na chwilę i zobaczyć co radio robi.

  SławeK
 • #5
  djlj24
  Car audio specialist
  pewnie robi U-MEMORY znając radia Opla.
 • #6
  SlaweK
  Level 43  
  Możliwe, dlatego uważam że montowanie radii bez wyświetlacza w innych autach nie ma specjalnie sensu a tylko potrafi wkurzyć człowieka.

  SławeK
 • #7
  djlj24
  Car audio specialist
  Wystarczy wyłączyć RDS i już nie skanuje pasma. Najlepiej jest jak klient chce aby mu zrobić starą renówkę bez wyświetlacza a potem dziwi się, że nie ma automatycznego przeszukiwania (tu jest w pilocie).