Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myjka Lavor Superwash 160

12 Maj 2007 15:56 58758 14
  • Poziom 10  
    A może ktoś z Was ma doświadczenia z myjką Lavor Superwash 160?Za stosunkowo rozsądną cenę/666 zł. w Lidlu/ parametry,wyposażenie i gwarancja/3 lata/bardzo obiecujące.Ciekaw jestem tylko,jak ma się to do rzeczywistości,jak wygląda servis i możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów.
    Pozdro
    vince85:?:
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Witam
    minał rok od twojego pytania, ale wlasnie znow pojawiły się te myjki w lidlu, kupiłem ją, jestem bardzo miło zaskoczony, jakość wykonania na poziomie karchera za 3000. Cały osprzęt mosiężny, dysza turbo ceramiczna (a nie jak w karcherach metalowa) Silnik duzy i mocny, co wskazuje na to ze moze dlugo pracowac bez przerw, moc 2,5kW. Ogolnie urządzenie jest cieżkie, wszystko razem waży z 25kG, a nie wygląda na taką wage. Serwis jest w polsce, co do akcesoriow, to jesze niewiem jak to w polsce z doistepnoscia, ale zawsze można zastosować adapter i podłączyć pod orginalny pistolet. Podsumowujac to urzadzenie jest wykonane jak za starych dobrych czasow, w zaden sposob nie przypomina badziewia z chin (a 99% tanich myjek tam powstaje)
  • Poziom 13  
    Też kupiłem te myjke i naprawde jestem zadowolony. Mam pytanie do vince85.Jak używasz chemii, to znaczy wlewam ją do zbiornika i jest pobierana i teraz moje pytanie czy moge w dowolnej chwili zaprzestać pobierania chemi czy jest tak że jak wleje to będzie pobierac az sie nie skończy. W instrukcji nic na ten temat nie piszą, a na wężyku od chemi nie widze żadnego zaworka.
  • Poziom 17  
    chemie pobiera tylko na najnizszym cisnieniu, przy lancy regulowanej. Powinien tez chyba pobierac przy szczotce obrotowej, ale jakos nie zauwazylem
  • Poziom 13  
    Czyli tak jak myślałem. Praktycznie nie mamy regulacji dozowania chemii.
    Jeżeli będziemy mieć coś w zbiorniku to może być podane na lance
  • Poziom 17  
    no tak to jest, mozna sobie dorobic zaworek na wezyku, ale z drugiej strony jak czesto uzywa sie takiego najnizszego cisnienia do czegos innego niz podanie chemii?
  • Poziom 1  
    mija kolejny rok i w/w model ponownie pojawił sie w sprzedazy, dzis Lidlu,bynajmniej u mnie, myjki Lavor Superwash 160 zeszły błyskawicznie.Sam ja zakupiłem.
    Ciekaw jestem skąd tak duze zainteresowanie tym produktem...odpowiedz musi byc jedna, to dobry produkt za niska cenę?!
  • Poziom 12  
    Mnie się udało kupić nóweczkę w lidlu za 460zł na ostatniej wyprzedaży artykułów przemysłowych więc myślę że to dobra cena:)...co ciekawe bylo 6 sztuk i nikt nie zwracał na nie uwagi.Do momentu aż jedną niosłem do kasy:)Wszystkie murki dookoła domu wyczyszczone sprawuje się znakomicie.
  • Poziom 17  
    pewnie dlatego jest takie wziecie bo konkurencyjne karchery kosztują o 1000zł więcej, a i tak maja gorzej wykonane lance (plastik) Już po samej wadze wiadomo że to nie ma silniczka od odkurzacza
  • Poziom 1  
    Hej,

mam pytanie do użytkowników Lavora - jakie maksymalne ciśnienie pracy pokazuje Wam manometr w pistolecie ?
    U mnie na oko niewiele ponad połowę skali - powiedzmy jakieś 80-90bar.
    Trochę mało jak na obiecywane 135bar :evil:
    No chyba, że ten manometr to raczej taka zabawka i nie ma co liczyć na dokładny odczyt
    pzdr
    Piotrek
  • Poziom 2  
    No też mam tego lavorka ale mi pokazuje przy pracy max.
    Tym nie należy się sugerować to taka opcja poglądowa
    po jej wielkości wygląda na wskaźnik a nie miernik . tym bym się najmniej przejmował jeżeli producent pisze że ma te 135bar to w przybliżeniu będzie miała Chyba że wylot dyszy będziesz miał 2mm zamiast 1mm ,wyślizgana albo uszkodzona. To wtedy będzie mniej niż połowę.
  • Poziom 12  
    U mnie pokazuje maks, chyba ze zmniejszę ciśnienie na lancy z regulacją.Na turbo zawsze full
  • Poziom 1  
    kupiłam hydroczyszczarkę wysokoprężną Superwash 160 w `05r - jest ok ale chciałabym dokupić części zamienne. Podane w informatorze dane teleadresowe są nieaktualne - czy ma ktoś aktualne z `09r
  • Poziom 12  
    PRECYZJA-BIT PPHU Ltd
    ULSp.GDAŃSKAz 99o.o.
    Ul. Grunwaldzka 207
    85-022451 BYDGOSZCZ
    TEL +485248 585550452 3259360
    kirskbiuro(malpa)ppolus.pl, www.precyzjapolus.pl
  • Poziom 9  
    Witam.Też dlugo poszukiwałem jakiejś fajnej myjki poprzez rozne opinie na forach i bylem ciekawy jak radzi sobie ten Lavor i ze zdumieniem stwierdzam że jest b.mało opini w necie na jej temat.J własnie dziś pokazała się w lidlu za 500 zł.pojechalem ,zobaczylem i oczywiscie kupilem.Naprawde za tą cene warto..tak jak koledzy opisywali ..solidne wykonanie... metalowa pompa+ akcesoria no i to cisnienie ,wyrywa lance z rąk w sumie jestem bardzo zadowolony z jej zakupu.