Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Automapa 4.0 nie mogę zainstalować legalnej wersji

Paweł1000 12 May 2007 16:42 16636 8
 • #1
  Paweł1000
  Level 26  
  jak w temacie, posiadam legalną wersję automapy, zainstalowana stara wersja działa prawidłowo, ale dzisiaj zauważyłem że pojawiła się najnowsza wersja 4.0, co dziwne także na laptopa co dla mnie jest największą radością (ha), ściągnąłem ją zgodnie z procedurami wymaganymi przez producenta programu. Próba instalacji nie powiodła się wyskoczył taki oto komunikat " Polska 2007.1 : Podano numer licencyjny użyty na innym urządzeniu " laptop mam ten sam i taki sam od początku, numer ip komputera też, więc o co tu chodzi? Może ktoś mi to wyjaśni. W dodatku miesiąc temu po sformatowaniu komputera i próbie zainstalowania starej wersji też były kłopoty, pomógł kontakt meilowy z producentem, odpisali że już odblokowali mój numer licencji czy coś takiego, ale nie wytłumaczyli dlaczego moja licencja była zablokowana. Po tym odblokowaniu znowu mogłem się cieszyć z GPS - u. O co tu chodzi, może mi ktoś wytłumaczy bo boję się już formatować komputer bo jest realne zagrożenie że znowu zablokują mi Automapę.
 • #2
  User removed account
  User removed account  
 • #3
  Paweł1000
  Level 26  
  dzisiaj sobota więc nie pracują, a tak na marginesie to niemożliwe aby ktoś posługiwał się moim numerem licencji, bo nikt nie ma dostępu do mojego laptopa, i do numeru mojej licencji.
 • #4
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  Paweł1000
  Level 26  
  ale sęk w tym że sam numer licencji nic nie daje, trzeba mieć jeszcze mój komputer, jakoś sprawdzają czy to ten sam komputer bo mam nadany przez nich indywidualny numer urządzenia.
 • #6
  labas
  Level 17  
  Witam
  Nikt nie używa Twojej licencji i nic wielkiego się nie stało . Jeśli instalowany jest system od nowa , to jest zawsze nowy nr ID urządzenia (komputer) , a Automapa jest zarejestrowana z nr ID urządzenia .
  Musisz zadzwonić do producenta Automapy o odblokowanie programu z nowym ID . To wszystko .


  kpitan wrote:
  Dzwoń do producenta, ktoś pewnie używa twojego numeru seryjnego!


  Śmieszne :D
 • #7
  Paweł1000
  Level 26  
  no tak, ale ja w tej chwili nie zmieniałem systemu tylko próbowałem zaintalować nową wersję programu, czy w takim przypadku zawsze trzeba dzwonić do producenta z proźbą o odblokowanie?
 • #8
  labas
  Level 17  
  Musisz poczekać do poniedziałku i dzwonić do producenta , z tym błędem nic nie zrobisz , chyba że sprobuj odinstalować poprzednią wersję , wyczyść rejestr i instaluj Automapę . Jeśli się nie uda to trzeba dzwonić w poniedziałek .
 • #9
  Paweł1000
  Level 26  
  Stała się rzecz niesłychana, problem mój zaczął się dwie godziny temu, m/w wtedy wysłałem email do producenta i stała sie rzecz nieoczekiwana, DOSTAŁEM dzisiaj w SOBOTĘ taką oto odpowiedź "Licencja zostala odblokowana do ponownej rejestracji.

  Prosimy o korzystanie jesli to mozliwe wylacznie z rejestracji automatycznej
  wbudowanej w program instalacyjny - pozwala to uniknac bledow w przepisywaniu
  dlugich ciagow znakow tworzacych numer sprzetu oraz kod aktywacyjny mapy.

  Problem lezal po stronie naszego systemu, w przyszlosci postaramy sie uniknac podobnych incydentow.

  Z pozdrowieniami / Mit freundlichen Gruessen / Salutations / Regards
  AutoMapa (pr)) program już udało mi się zainstalować chyba działa, ale dopiero będę testował, jak ktoś jest zainteresowany to mogę się podzielić opiniami na w/w (oczywiście jak już będę miał coś do powiedzenia). W każdym razie moje wielkie uznanie dla obsługi technicznej AUTOMAPY!!!