Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z dekoderem cyfrowego polsatu

13 Maj 2007 00:05 3197 7
  • Poziom 9  
    witam. mam pytanie a propos dekodera Samsung DSR - 7000. otóż kupiłem ostatnio odtwarzacz dvd. do telewizora można go podłączyć kablem z potrójną końcówką (czerwona, żółta i biała) i z racji, że w moim tv nie ma takich wejść dvd podłączyłem do ww dekodera. mam jednak problem, ponieważ nie wiem co zrobić, żeby oglądać filmy za pośrednictwem dekodera, to znaczy jaki przycisk mam nacisnąć na pilocie od niego, żeby przeniosło mnie na obraz z dvd. z góry dzieki za odpowiedź !!
  • Poziom 20  
    To jest wyjście a nie wejście,
    podłącz przez euro scart do dekodera ,powinieneś tam miec dodatkowe wejście euro.
  • Poziom 28  
    DVD pod wejście VCR w dekoderze. Wyjście TV do odbiornika.
  • Poziom 9  
    no ale w takim wypadku muszę mieć chyba przejściówkę, do której podłączyłbym te 3 kolorowe wtyczki, a którą z drugiej strony możnaby podłączyć do portu euro, prawda ?? dodam, że nie znam się prawie w ogóle na elektronice, więc proszę się nie śmiać :)
  • Poziom 28  
    No to musisz mieć taki przewód żeby z jednej strony było EURO a z drugiej 3 czincze do DVD.

lub przejście
  • Poziom 9  
    ile takie cuś kosztuje ?? :) oczywiście do kupienia w każdym sklepie elektronicznym ?? i wtedy jak będę to miał, to dvd do gniazda vcr w dekoderze, tak ?? tylko, że jak włączę dekoder to będzie jakiś kanał włączony, co zrobić żeby przełączyć na dvd ?? :>
  • Poziom 14  
    Wejdź na stronę allegro, otwórz kategorię RTV i AGD, kliknij na "kable, przewody, wtyki", wpisz słowo "euro" i będziesz wiedział ile kabel euro z cinchami czy też przejściówka kosztuje.
  • Poziom 20  
    Lubisz utrudniac sobie życie, kup kabel euro-euro i sprawe przełączania dvd czy dekodera masz rozwiązaną.