Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Programy audio, do rejestrowania, obróbki i odtwarzania dźwięku.

mmgryc 08 Cze 2007 12:21 86711 136
    varc-:
    Poziom 1  
    Hej ziomale!
    Mam pytanko, interesuje mnie dobry program do pisania nut, z pięcioliniami itp., problem na tym czy jest taki program dostępny za DARMO w necie? Można go skądś ściągnąć? Proszę o szybka odpowiedź.:)
    Pozdrawiam
    :D
  • PCBway
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    adamkaktus
    Poziom 16  
    Koledzy, mam pytanie. Poszukuję jakiegoś jak najprostszego programu do rejestracji dźwięku z karty dźwiękowej(line-in), zapisującego do *.wav, który ma możliwość ustawienia głośności, redukcji szumów(nie po nagraniu tylko od razu , w trakcie nagrywania-coś na styl starego dolby),najlepiej żeby posiadał jakiś limiter żeby troszkę ograniczał przestery-ma zapisywać pracę dj-a do pliku.Pozdrawiam, z góry dziękuję za pomoc.
    jarek92
    Poziom 19  
    No ja to polecam auda city jest freewale i można ściągać.
    Łezka
    Poziom 1  
    Czy ktoś wie jak się obrabia filmy i skąd wziąć materiały?
  • PCBway
    Prezydent Evil
    Poziom 2  
    AudioCity :P 100% darmówka :P ... obrabianie filmów polecam Windows movie maker 2.1PL
    gotz
    Poziom 2  
    Witam. Mam program FL Studio 7. Zainstalowałem go na starym laptopie, ale po odpaleniu wyskakuje jakiś błąd z kernel32.dll :( Wszystko jest na widows ME. Nie mówicie, że mam za stary komputer bo kiedyś mi już chodziło! Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki!
    michalak92
    Poziom 18  
    gotz napisał:
    Witam. Mam program FL Studio 7. Zainstalowałem go na starym laptopie, ale po odpaleniu wyskakuje jakiś błąd z kernel32.dll :( Wszystko jest na widows ME. Nie mówicie, że mam za stary komputer bo kiedyś mi już chodziło! Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki!

Ale chodziło ci wcześniej na ME ?
    sniper00
    Poziom 11  
    Jak dla mnie audacity, prosty i darmowy, nic więcej mi nie trzeba,a do konwersji cd na mp3 to cdex 1.7beta.
    WMichał
    Poziom 31  
    Ja polecam całą serię FL Studio (kiedyś Fruity Loops). Obecnie korzystam z ósmej najnowszej wersji. Świetny program do obróbki, remixowania, tworzenia, troszkę wizualizacji i dobry mixer.
    bartiplok
    Poziom 9  
    Mam pytanie, trochę szukałem ale nie znalazłem, poszukuje programu, którego nie będzie widać na pasku, w trayu, a który by nagrywał dźwięk z mikrofonu na HDD najlepiej w mp3, chodzi mi żeby nagranie powiedzmy 12h nie zajmowało za dużo miejsca, do 10-15GB.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Taenia_Saginata
    Poziom 31  
    bartiplok napisał:
    Mam pytanko, troche szukałem ale nie znalazłem, poszukuje programu którego nie będzie widać na pasku, w trayu, a który by nagrywał dźwięk z mikrofonu na HDD najlepiej w mp3 chodzi mi zeby nagranie powiedz,y 12h nie zajmowalo za duzo miejsca do 10-15GB

Spróbuj ALL Sound Recorder XP

Dodano po 52 [sekundy]:

Kurde art3x ubiegłeś mnie. Szybki jesteś. Jak zdążyłeś tak szybko odpowiedzieć?