Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do bramy wjazdowej Keytis 4 lub 2

13 Maj 2007 19:10 4349 5
  • Poziom 10  
    Witam,
    Pilot do bramy wjazdowej(firmy SOMFY) model Keytis 4 lub 2 schematu szukam :) lub inny który zagada z tą furtką ;)
    Pozdrawiam
    Szymon

Przeniosłem z: Schematu/instrukcji… [hefid]
  • Poziom 15  
    ELMES, GOORKE, SATEL, sterowniki radiowe co prawda na 12V ale wiekszego problemu nie powinienes miec z zainstlowaniem

Dodano po 46 [sekundy]:

ELMES, GOORKE, SATEL, sterowniki radiowe co prawda na 12V ale wiekszego problemu nie powinienes miec z zainstlowaniem
  • Poziom 10  
    Witam,
    Dobrze tylko ja szukam schematów tak żebym mógł wykonać sobie pilot samodzielnie w domku a nie gotowych rozwiązań :idea:
    Dostęp do centralki bramy mam w końcu to moja brama więc z programowaniem kodu nie powinno być problemu ;)
    Czy ktoś dysponuje schematem takiego pilocika który zagada z bramką SOMFY :?:
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Szymon

Dodam że częstotliwość pracy mojego pilota to 433,42 MHz i jest on zbudowany w oparciu o PIC16F636
  • Poziom 14  
    Na tym procku moze byc zrobiony keeloq wiec albo musisz miec wsady do procka albo oprogramowac wszysto od poczatku. Piloty i sterownik w bramie.
  • Poziom 10  
    Witam,
    Programowanie procka to nie problem coś się znajdzie lub skorzysta z gotowych programów lekko je przerabiając ;)
    :arrow: żadnego schematu naprawdę nikt nie ma, oczywiście nie upieram się na tego konkretnego procka może być dowolny inny byleby dało się to zestroić istniejącą instalacją bramy ;)
    Dziękuję za już i proszę o więcej
    Pozdrawiam
    Szymon
  • Poziom 14  
    Powiedz mi tylko czy warto ? Zbudowanie systemu na keeloq'u nie jest takie banalnie proste. Do tego pytasz o budowe ukladu w.cz. Naprawde zastanow sie czy nie prosciej i duuuzo taniej kupic gotowy sterownik za 80-150zl. Nie tak dawno kupowalem taki wlasnie do bramy z zasiegiem 200m i 4 pilotami. Koszt 150 PLN.

Jesli uprzesz sie aby to robic samemu pamietaj ze nie polega to na tym ze znajdziesz gotowca do procka wrzucisz polutujesz 3 rezystory i juz wszystko pieknie zadziala.

Chyba ze zrezygnujesz ze zmiennego kodu i przejdziesz na sterowniki oparte o staly kod np motoroli. Wtedy zrobienie tego nie jest jakos strasznie trudne. Jednak nadal koszt bedzie wysoki.