Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Setool logi. Czy jest jaki¶ spis telefonów?

14 Maj 2007 13:03 2259 14
  • Poziom 26  
    witam
    mam pytanie czy jest jaki¶ spis telefonów se do setoola do których do sci±gnięcia simloka potrzeba logów.
    Co sie stanie jak podł±cze telefon który potrzebuje loga a nie bedę miał do tego dostępu. nie wykupie lub brak neta.
    dostałem do sima se Z310 i niewiem jak to ugryĽ.
  • Warunkowo odblokowany
    do tych potrzebujesz K790,K800,W850,V630,W710i(c),Z710i(c),Z610 jak i do pda W950,P990, M600i.

Nic sie nie stanie, przeciez zeby zrobic loka w db2020 lub pda to musisz zaznaczyc opcje w Settings "Check server....." ;:
  • Poziom 19  
    Nie licz ze Z310i zrobisz po logach :)
  • Poziom 26  
    to czyli z310 normalnie podpi±ć pod program i unlock?? czy jako¶ inaczej czy wogóle sie da?
  • Poziom 24  
    Z310i to nie DB2020, Zalicza się do nowej platformy pnx5230 więc unlock tylko via IMEI.
  • Poziom 11  
    Może Kulan-Kendi Serewer sobie poradzi z Z310i ?
  • Poziom 29  
    narazie tylko kody sobie radza. jesli nie wiesz do konca nie wprowadzaj ludzi w blad.
  • Poziom 29  
    alex1205 napisał:
    ub co druga sztuke ubija wiec anjbezpieczniej via imei a setool i cruiser nie ruszaja tego moze niedlugo cos sie zmieni

kolego jak odpowiadasz na jakie¶ posty to sprawdzaj daty, odpowiadasz na jaki¶ post sprzed 2 miesięcy to raz a dwa pleciesz bzdury !!!
    Wczoraj robiłem ten telefon Ci51 cruiserem i ¶wietnie sobie z tym telefonem poradził żadnych problemów, tylko boutrade było trzeba zmniejszysz !!!
  • Poziom 20  
    lukmar a ktora wersja crusiera locka robiles ?
    dzisiaj mialem taki fon z cid 51 predkosci nie zmniejszalem fon sie zczytal i lipa wogole zagladki Unlock RSA nie bylo. Uzywam v12.00
  • Poziom 29  
    oj oj oj oj przepraszam panowie kurcze ja my¶lałem o flashu :/
    przepraszam jeszcze raz za pomyłkę :) za mało spałem w nocy chyba hehe :)

ale widze że post kolegi znikn±ł już
  • Poziom 18  
    kolego lukmar naucz sie czytac chodzi o locka a nie flash simlocka tylko ub - 103 kredyty ale jest ryzyko ubicia na amen flash robi wszystko :)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    alex1205 napisał:
    kolego lukmar naucz sie czytac chodzi o locka a nie flash simlocka tylko ub - 103 kredyty ale jest ryzyko ubicia na amen flash robi wszystko :)

Kolego a masz ty Uniwersala że tak mówisz, widać chyba nie, koszt to 100 kredytów a nie 103, i do tej pory a zrobione już trochę jest cidów 52 nie uszkodziło się nic.

Pozdrawiam Bogdan
  • Poziom 18  
    oczywiscie ze mam jak bym nie mial to bym sie nie wypowiadal 53 kredyty za zczytanie i wyslanie softa do ub i 50 za wgranie odeslanego przez nich przerobionego softa procedura tala sama jak w cid 52 serwis prowadze juz 7 lat wiec troche znam sie na tym a nie jak wiekszosc na elce plecie trzy po trzy bo gdzies cos przeczytalo lub uslyszalo i odrazu posty pisza i ja nie mowie o robieniu cid 52 ludzide nauczcie sie czytac tu chodzi o db 2020 cid 52 tylko o pnx5230 to inna platforma tak jak zauwazyl wasz3k wiec prosze o wypowiedzi osob ktore mialy do czynienia z ta platforma
  • Poziom 15  
    nie mogę zdj±ć simlocka z P990i konfiguracje robię tak± sam± jak np do K800 Cid 51

SERVER SUPPORT ENABLED.
    PLEASE IGNORE "PRESS POWER ON" MESSAGES !!!!
    detected MASTER on COM94, SLAVE on COM95
    step2 fail
    Elapsed:70 secs.
    SERVER SUPPORT ENABLED.
    SERVER CREDITS LEFT/USED: 24/6
    CARD COUNTERS: FLASH 227, UNLOCK 439
    Elapsed:3 secs.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    krysal napisał:
    nie mogę zdj±ć simlocka z P990i konfiguracje robię tak± sam± jak np do K800 Cid 51

SERVER SUPPORT ENABLED.
    PLEASE IGNORE "PRESS POWER ON" MESSAGES !!!!
    detected MASTER on COM94, SLAVE on COM95
    step2 fail
    Elapsed:70 secs.
    SERVER SUPPORT ENABLED.
    SERVER CREDITS LEFT/USED: 24/6
    CARD COUNTERS: FLASH 227, UNLOCK 439
    Elapsed:3 secs.

a co masz pozaznaczane w programie - strasznie wysoki com masz COM94

poczytaj manuala jak robić,żeby nie wtopić kredytów,zainstaluj sterowniki,na wł±czonym p990,i po usb p990 tylko,2 etapy s± w p990,najpierw przez boota,
    @ wciskasz i wkładasz kabel,po wykasowaniu loków,musi crc naprawić,to już na wł±czonym p990 robi,żeby poszło i nie wywaliło sie nic,zainstaluj najpierw all sterty,jak nie zrobi crc po unloku,to będziesz miał 4 loki zamknięte,i zjedzone 5 kredytów

http://www.mobile-files.com/forum/showpost.php?p=201644&postcount=23

ale wszytko to jest w manualu , wystarczy chcieć..:D