Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

automatyczny włącznik świateł passat b5

14 Maj 2007 19:04 4835 4
  • Poziom 16  
    witam czy jest ktos kto moze mi udzielic jakichkolwiek rad co do montazu włącznika w takim autku?? kolory przewodów, gdzie się wpinać, jakie sterowania i na co uwazac. Z gory dzieki i pozdrawiam
  • Poziom 33  
    nie ma tam cudow wszystko sam namierzysz zwykła kontrolka pamietaj tylko ze ma on rozdzielone postojowki i osobno oswietlenie tablicy jesli robisz z podswietlaniem deski przez cały czas to uwazaj podajac napiecie na deske by zrobic to przed wyjsciem ze sciemniacza deski jesli zrobisz po to nie bedziesz miał tej mozliwosci
  • Poziom 16  
    po wyjsciu sciemniacza czyli gdzie?? wpinac sie przy manualnym przelaczniku?? wystarycz 20A na mijania??
  • Poziom 33  
    sorry zle napisałem podepnij sie przed sciemniaczem zeby zachowac jego funkcje latwo sprawdzisz przykładajac kontrolke do stykow na wyjsciu ze sciemniacza po uzyciu pokretła kontrolka bedzie znmieniac siłe swiecenia wszystko znajdziesz i podepniesz z tyłu głównego przełacznika swiateł nie wiem jaki masz typ tego automatu ale 20 amper wystarczy załozyłem juz tego kilkadziesiat sztuk do roznych aut i jak do tej pory wytrzymały
  • Poziom 36  
    Ale tutaj automat bazujący na wyprowadzeniu D+ alternatora nie będzie działał poprawnie tzn światła zapalą się już w momencie włączenia rozrusznika