Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Bosch S4R1B-nie wypuszcza wody.

Bartollo 15 Maj 2007 09:41 5807 3
 • #2 15 Maj 2007 16:57
  zayzayer
  Specjalista AGD

  Bartollo napisał:
  Zmywarka nie wypuszcza wody(brak załączenia pompy)

  Co to znaczy "brak załączenia? Brak napięcia na cewce, czy po prostu nie pracuje? Bo jeżeli to ostatnie, to pompa do wymiany.

  0
 • #3 16 Maj 2007 09:28
  Bartollo
  Poziom 10  

  Witam ponownie.i dzięki za zainteresowanie.Brak załączenia to- programator działa lecz nie załącza się funkcja wypuszczania wody czyli pompa(w normalnym trybie pracy). czy jest jakiś element który odpowiada za załączenie pompy wylewowej oprócz programatora?Czujnik? lub coś co to kontroluje???A czy zanieczyszczenia mają wpływ na takie zjawisko? P.S. po pewnym czasie gdy zmywarka ostygła wypuściła wodę-coś niesamowitego-wypełniam zmywarkę naczyniami i na próbę załączam w przypadkowych położeniach programatora i co ??działa(wypuszcza wodę) no to cały program i co,kończy pracę suszy i wszystko byłoby ok. gdyby nie woda której zmywarka nie wypompowała!!!!! kiedy włączę następny program z myślą że zadziała dopuszcza wodę no i mam zalaną kuchnię..

  0
 • #4 01 Lis 2008 22:08
  Bartollo
  Poziom 10  

  Witam ponownie. mam rozwiązanie problemu. Nie wypuszczanie wody jest ( w zmywarkach Bosch) spowodowane niwielkimi elementami zmywanych resztek z naczyń!! to one właśnie dostają się do kanalików na dnie zmywarki.Naprawa-oczyścic kanaliki na dnie zmywarki długim szpikulcem.

  0