Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[vw passat] uszkodzony mechanizm elektrycznych szyb

15 Maj 2007 14:02 2181 3
  • Poziom 10  
    mam uszkodzone zęby w podnośniku szyby lewy przód szyba nie domyka się do końca i terkocze mam pytanie czy ktoś ma patent na naprawę takiego mechanizmu bo zakup sprawnego na tą strone wiąże się z cudem a nowy kosztuje około 400 zł uszkodzone są tylko trzy ostatnie zęby

Temat poprawiłem.<Błażej>
  • Poziom 12  
    nie napawasz ich nie wymodelujesz kowalstwo artystyczne tez odpada jedynie co to naprawde wymiana podnosnika ps. roczika passka
  • Poziom 10  
    snou napisał:
    nie napawasz ich nie wymodelujesz kowalstwo artystyczne tez odpada jedynie co to naprawde wymiana podnośnika ps. roczika passka
    czasami inspiracja jest także ważna w sobotę wymontowałem podnośnik wziąłem spawarkę elektryczną i napawałem zęby potem mały pilniczek spiłowałem je troszeczkę i ząbki wyglądają jak oryginalne czas jaki poświęciłem na zrobienie wszystkiego to jakieś 2 godziny w tej chwili działa wyśmienicie
    jeśli ktoś ma podobny problem to proponuje przed wydaniem 300 -350 zł na nowy podnośnik pobawienie się w rzemieślnika myślę że za te pieniądze warto jeśli ktoś ma pytania co do szczegółów to proszę pytać
  • Poziom 15  
    Odemnie brawo.Przeciez wszystko co mechaniczne mozna naprawic.