witam mam problem z autkiem VOLVO 850 silnik 2,4 10V z roku 95. otórz w autku zatarła się sprężarka od klimatyzacji i zatrzymała się robiąc zwarcie w instalacji ... teraz po wymianie sprężarki okazało się że nie ma na nią zasilania !!! sprawdziłem wszystkie czujniki po drodze od klimatyzacji i są sprawne
ciśnienie w układzie również odpowiednie a zasilania jak nie było tak nie ma... zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą gdyż auto na postoju po nocy ma rozładowany akumulator więc gdzies jest jakiś upływ napięcia i czy to czasem nie przez ten układ klimatyzacji po zwarciu???
czy ma ktoś schemat do tego modelu auta choć fragment z klima lub może ktoś coś podobnego robił z klimą w takim aucie???
potrzebuję wszelkich wskazówek.....
pozdrawiam...
ciśnienie w układzie również odpowiednie a zasilania jak nie było tak nie ma... zastanawiam się jeszcze nad jedną rzeczą gdyż auto na postoju po nocy ma rozładowany akumulator więc gdzies jest jakiś upływ napięcia i czy to czasem nie przez ten układ klimatyzacji po zwarciu???
czy ma ktoś schemat do tego modelu auta choć fragment z klima lub może ktoś coś podobnego robił z klimą w takim aucie???
potrzebuję wszelkich wskazówek.....
pozdrawiam...