Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio w Seacie SCALA wejście liniowe

16 Maj 2007 09:47 2450 8
  • Poziom 11  
    Witam,
    przeczytałem co nieco na forum i mam mętlik.
    Chciałbym jednoznacznie jeśli jest taka możliwość dostać odpowiedź na pytanie:

czy do radia SCALA Blaupunkt'a można dorobić wejście liniowe czy trzeba kupić przejściówkę z procesorem która symuluje zmieniarkę :?:

Jeżeli się da przerobić we własnym zakresie to proszę o naprowadzenie mnie co i jak wykonać.

Z góry wielkie dzięki.

Pozdrawiam
  • Poziom 25  
    A moze adapter radiowy na aux szukasz w radiu na pewnej częstotliwości i odsłuchyjesz nie ingerujesz w radio i taniej wyjdzie .Urządzonko wkładasz w zapalniczke mozesz podłączyć mp3 oraz inne .koszt ok 30-40pln
    Mirek
  • Poziom 11  
    Dzięki za zainteresowanie tematem.
    Wolałbym jednak zastosować jakąś przeróbkę niż kupować adapter FM, kiedyś kupiłem adapter pod zapalniczkę na pendrive i dźwięk był fatalny więc go oddałem.
    Jak mam już ponieść jakąś inwestycje to już wole zmienić radio.
    Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Z tego wynika że jest wymagana przejściówka z procesorkiem który symuluje zmieniarkę, koszt pewnie około 100zł.
    Generalnie widzę że lepiej kupić nowe radyjko z mp3.
    Dzięki wszystkim za odpowiedzi.
    Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    To racja , teraz radia potaniały, ale dalej pozostaje problem zabudowy standartowego radia DIN w deskę, kupno plastików, przelotek, stracony czas itd.
    Kupisz tanio chińczyka to zaraz się dowiesz co to warte, a psują się zawsze po końcu gwarancji.
    Pzdr. N.
  • Poziom 11  
    Nawigator napisał:
    To racja , teraz radia potaniały, ale dalej pozostaje problem zabudowy standartowego radia DIN w deskę, kupno plastików, przelotek, stracony czas itd.
    Kupisz tanio chińczyka to zaraz się dowiesz co to warte, a psują się zawsze po końcu gwarancji.
    Pzdr. N.

Myślę że Pioneer za 300 zł to nie jest spory wydatek, przelotek przejściówek ani zaślepek nie potrzeba wszystko pasuje. Generalnie zbyt dużo czasu na pewno nie stracę a co do chińszczyzny to niestety wszystko co nas otacza dookoła stamtąd pochodzi.
    Pozdr
  • Poziom 33  
    Pioneera też tam robią tylko o tym nie mówią...
    A za 300 kupisz wersję oskubaną ze wszystkiego np. bez pilota, wejścia zmieniarki i wejścia mute. Przed zakupem porównaj dokładnie specyfikację, czasami warto dołożyć parę złotych.
    Pzdr. N.
  • Poziom 11  
    Wybór padł na Pionka 3900, wybredny nie jestem, chodzi mi jedynie o to aby coś w miarę grało.