Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer KEH-P6800R-W podtrzymanie pamięci

18 Maj 2007 00:37 1453 4
  • Poziom 2  
    Witam!
    Posiadam takie radyjko jak w temacie razem ze zmieniarką CD również Pioneera. Irytuje mnie jedna mała rzecz w tym radiu a mianowicie fakt ze za każdym razem jak uruchamiam auto to od nowa muszę ręcznie przełączyć radio na CD i wybrać utwór. Moje pytanie brzmi: Czy jest możliwość aby podłączyć to radio tak aby po przekręceniu kluczyka w stacyjce automatycznie włączało się CD i kontynuował się utwór na którym ostatnio się skończyło? Przejrzałem na elektrodzie wszystkie tematy dotyczące mojego Pioneera, przerobiłem cała stronę studio24, ściągnąłem nawet schemat radia i wszystkie kabelki mam podłączone niby tak jak być powinny. Pomóżcie proszę bo to radyjko naprawdę fajnie gra jak dla mnie tylko że czasami naprawdę tracę już cierpliwość;)
    Pozdrawiam!

P.S. Po przekręceniu kluczyka świecą mi się w radiu tylko przyciski.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Nawet nie podajesz miasta, z którego jesteś, by ktoś mógł ci pomóc. A czym sprawdzałeś, czy masz dobrze podłączone radio? sprawdzałeś napięcia na kostce?
  • Poziom 2  
    Sorki, rzeczywiście nie podałem. Jestem tu nowy. Wybaczcie. Napięcie sprawdzałem tylko na przewodzie odpowiadającym za podtrzymanie pamięci (żółty) no i żarówka zaświeciła:) bez kluczyka w stacyjce.
  • Poziom 11  
    Do przewodu żółtego dołącz drugi plus (przwód czerwony) powinno być po kłopocie i radyjko będzie grało też bez kluczyka w stacyjce. Pozdrawiam :D
  • Poziom 2  
    Rzeczywiście radyjko teraz pamięta gdzie sie skończył utwór i kontynuuje go po ponownym włączeniu radia:) Mam w związku z tym kolejne pytanie bo zmieniarkę też musiałem podłączyć na stałe do +12V. Czy tak właśnie podłączona zmieniarka nie będzie mi pobierać prądu z akumulatora podczas postoju auta powodując jego powolne rozładowywanie? I czy da radę podłączyć to radio tak aby załączało się razem ze stacyjką jak również żeby można było go słuchać bez kluczyka? Wielkie dzięki za wszelkie sugestie:)
    EDIT