Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki odtwarzacz dvd/divx?

18 Maj 2007 12:40 1262 3
  • Poziom 10  
    Witam!

Przymierzam sie do zakupu stacjonarnego DVD.

Obecnie posiadam Manta Prince 2 i jestem w miare zadowolony (od kiedy wrocila z serwisu, do ktorego musialem zawiesc ja po 6 tygodniach Smile, czyta mi wszystko.

Odtwarzacz sluzy mi glownie do ogladania filmow nagranych z internetu. Z tego powodu zaczalem sie zastanawiac nad sensem wypalania kolejnych plyt co tydzien po kazdej emisji serialu za oceanem (np. Lost).

Rozwiazaniem okazuje sie zakup odtwarzacza z wejsciem pod USB i ogladanie filmow bezposrednio z urzadzenia pendrive. Zaoszczedzi mi to czasu, w perspektywie - pieniedzy, jak rowniez ochroni srodowisko naturalne :).

Szukajac wymarzonego sprzetu natknalem sie na opinie, ze wiekszosc odtwarzaczy posiada USB w wersji 1.1 i w okreslonych przypadkach filmy ogladane z "palucha" potrafia sie zacinac. Wynika to z przepustowosci usb w specyfikacji 1.1 i wysokiego bitrate niektorych plikow video. (Czy ten problem czesto wystepuje, przy jakich plikach???)

Problem podobno nie istnieje przy zastosowaniu USB 2.0, ale nie latwo znalezc odtwarzacz z takim zlaczem.

W tym miesjcu prosze o pomoc Szanownych Forumowiczow i polecenie mi jakis modeli, ktore sa wyposazone w USB 2.0 i godne sa uwagi. Dodam, ze cena do 500pln, ale nie jestem obrazalski i nie boje sie kupic Manty i innych tanich konstrukcji.
  • Poziom 10  
    Niewiem czy ci jakos pomoge ale na twoim miejscu dozbieralbym jeszcze troche zielonych i rozwazyl zakup stacjonarnej nagrywarki dvd z dyskiem twardym, sam uzywam LG RH7500, wprawdzie bez USB ale latwo znalezc ten dodatek u konkurencji. Obecnie mysle ze taka nagrywarka wydaje sie byc przyszlosciowym zakupem ale rob jak uwazasz
  • Poziom 17  
    Witam
    Poszukaj DVD z kartą sieciową , dużo lepsze rozwiązanie i nie ma problemów z odległością DVD od komputera .
  • Moderator
    Obejrzyj sobie ofertę firmy KISS.