Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Kolumny ADS. Czy znacie taki produkt? Jakie g這郾iki?

maniek6600 20 May 2007 19:54 3612 17
    maniek6600
    Level 21  
    Mam do kupienia kolmne firmy ADS.ZNacie moze wyroby firmy ADS w zakresie kolumn?????Jakie glosniki itp.Pozdrawiam
    Dziub-Dziub
    Level 28  
    a masz jaki link do tych kolumn bo nigdzie nie moge tego znale潭 :/
    maniek6600
    Level 21  
    Heh gdybym mial link to bym zapodal....Mam je do kupienia za 400 zl...Glosniki na MCCuley moc 400 watt rms.Niestety niesluchalem tego bo koles nie ma koncowki...Jutro moze kupie.....Mimo wszystko czekam na opinie ludzi ktorzy mieli (lub maja) te kolumny.Pozdrawiam
    maniak du篡ch mocy
    Level 18  
    Firma ADS nigdy nie produkowa豉 g這郾ik闚. To chyba jaka samoruba. Albo jakie badziwne wynalazki.
    PANICZKAMIL
    Level 39  
    Produkowali z tego co wiem do swoich powermixer闚 o mocy 2x150w i sprzedawali to w komplecie co 鈍iadczy jak "mocarne" s te kolumny...

Pos逝chaj ich i sam zdecyduj.Na Pobiedziska starcz ;)
    maniek6600
    Level 21  
    Dzis po pracy ide z koncowka posluchac tychze kolumn.Dziwi mnie ze siedza tam takie dobre glosniki....McCuley to chyba zla firma nie jest skoro PolAudio wklada je do swoich kolumn.Pozdrawiam

Paniczkamil - ja nie gram tylko w pobiedziskach.
    _eddie_
    Level 32  
    Ja kiedys widzialem jakies starsze paczki ADS. Jak sie nie myle 12" + jakas tubka. Nie byly to zadne "home made" tylko oryginaly. Wygladaly solidnie ale wiecej nie pamietam. Za 200 zl nie kupisz nawet sztuki dibiesi ;) .
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    maniek6600
    Level 21  
    Gosciu mnie w konia zrobil ale zle na tym nie wyszedlem.A wiec to sa paczki 15 cali ,sredni i gwizdek.Niski to Eminence Kappa na srednim i wysokim nie ma npisu ale sadzac po magnesie i wylocie na wysokim to spore to.Noc 200 watt przy 4 omach.A teraz najlepsze...Kupilem je za 400 zl a spredaje za 1200 zl.Kupiec juz je zabral.Pozdrawiam
    maniak du篡ch mocy
    Level 18  
    No grunt to zrobi dobry interes!

A te paczki mia造 logo ADS-a?????

Pozdro
    Marcin Grabarz
    Level 24  
    Quote:
    Kupilem je za 400 zl a spredaje za 1200 zl.Kupiec juz je zabral.

Lepiej 瞠by tu ten kupiec nie zaglada:D
    A swoja droga to niez造 interes zrobi貫:D
    maniek6600
    Level 21  
    m

P.S WIeczorem zrobie foty tych kolumn u kupca,bo musze wszystko mu podlaczyc.
    User removed account
    User removed account  
    djsuchy
    Level 20  
    Od czasu do czasu mam do czynienia z kolumnami ads, w mojej starej szkole takowe posiadaj, sa w uk豉dzie 12"+1", przetworniki to Eminence, wysokotonowy to chyba atp100 o ile sie nie myle, dobrze wykonna zwrotnica. D德i瘯 - jest w miare ok jednak nie jest to wysoka klasa, ale dosc g這郾e s.

Pozdrawiam
    maniek6600
    Level 21  
    Juz poszly...Klient zadowolony takze to najwazniejsze.A co do ceny??Skoro sa warte tyle za ile je sprzedalem to to ze zarobilem to chyba zle nie jest.Pozdrawiam
    pawelloo3
    Level 14  
    Odkopuje temat, skoro nie jest zamkni皻y, ani nie le篡 w koszu! Sta貫m si szcz窷liwym posiadaczem powy瞠j opisanych kolumn tj ADS 200/3/4! Czy kto wie jakiej firmy s g這郾iki? Ot騜 same g這郾iki nie maj 瘸dnych oznacze! W kolumnach brakuje wysokotonowego, kto wie jaki zamiennik mo積a zastosowa? bardzo zale篡 mi na regeneracji kolumienek! bardzo si odwdzi璚z za sensowne odpowiedzi! Z g鏎y dzi瘯i!

Jest kto na forum kto perfekcyjnie umie regenerowa g這郾iki? chcia豚ym prosi o porad!

Pisanie postu pod postem, wykrzykniki, ortografia...Prosz zapozna si z Regulaminem Forum i na przysz這嗆 nie pope軟ia a tylu wykrocze na raz.
    (dj-MatyAS)

Pokornie przyjmuje ostrze瞠nie, obiecuje popraw:)! Te g逝pie wykrzykniki to przyzwyczajenie z gg. Czekam na odpowiedzi i z g鏎y bardzo dzi瘯uje!

w豉郾ie chodzi mi o t mark:
    Kolumny ADS. Czy znacie taki produkt? Jakie g這郾iki?
    Kolumny ADS. Czy znacie taki produkt? Jakie g這郾iki?