Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Samochodowe do 200zł

20 Maj 2007 22:02 2796 16
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam zamiar kupić używane radio do samochodu, ale nie wiem która firma lub model może być najlepsza.
    Za kwote do 200 zł to raczej kupie jakieś tylko na CD a nie na Mp3.
    Nie interesują mnie taki rewelacje typu. DALCO, MEDION.

Interesuje mnie radio które dobrze odbiera fale radiowe i czyta płyty nagrane z komputera.

Rady mile widziane.:D
  • Poziom 42  
    Szukaj używki pioneera te starsze modele są bardzo udane i warte uwagi.
  • Poziom 25  
    jesli nie zalezy tobie na MP3 to kenwood takze robil dobre radyjka nawet o ile sie nie myle nowe wyciagniesz za ta kfote. Mialem radyjko z serii KDG idealny anty szok i dobrze odbieralo fale radiowe radyjko skromne ale warte polecenia
  • Poziom 9  
    Za kwote do 200 zł to raczej kupie jakieś tylko na CD a nie na Mp3.

Mp3 oczywiście mile widzane ale do 200 zł chyba nic nie kupie przyzwoitego. a w CD mam w czym przebierać .

Oto mi chodziło.
  • Poziom 25  
    Kenwood KDC-306 4x50W CD/CD-R/CD-RW to radio mialem jako jeden z pierwszych a to jest numer aukcji 197236603 sprawowalo sie znakomicie :) co do postu wyzej nie seria KDG tylko KDC sorki :) jego cena tak jak mowilem 200zł :)
  • Poziom 18  
    A ja kupiłem Dalco i przynajmniej wiem, że napęd CD jest nowy i pochodzi kilka lat. A w używanym wiesz na co trafisz?
    Wcześniej kupiłem inne prostsze Dalco dla kogoś i stwierdziłem, że jakość wykonania jest całkiem dobra, a i radio dobrze odbierało, więc sobie również kupiłem, tylko lepszy model, który gdyby miał znaczek Sony czy podobny kosztowałby trzy razy więcej.
    Radio ściąga bardzo dobrze, odtwarzacz czyta wszystko bez problemów.
    Może nie ma audiofilskiej jakości, ale w samochodzie i tak nie ma co marzyć o audiofilskich warunkach odsłuchu.
    Wcześniej miałem odtwarzacz CD/MP3 First, który co prawda był funkcjonalnie całkiem dobry, ale parę razy nawalił odtwarzacz. Całe szczęście, że miał dwa lata gwarancji, więc nic mnie to nie kosztowało.
  • Poziom 9  
    A czy marka sony jest godna polecenia bo niektórzy twierdzą, że seria Xplode to nie porozumienie, oglądałem również radia JVC i sa chyba najtańsze w swojej klasie.
  • Poziom 25  
    Mam JVC ale dosc wysoki model i sprawuje sie idealnie jakosc wykonczenia tez jest godna pochwaly nic nie trzeszczy nie skrzypi ale chyab za to sie takze palci
  • Poziom 9  
    Znalazłem co nieco oto wynik:

1.Radio Samochodowe do 200zł
    2.[url=https://obrazki.elektroda.pl/15_1179865884.jpg]Radio Samochodowe do 200zł[/

3.Radio Samochodowe do 200zł
    4.Radio Samochodowe do 200zł

Musze jeszcze przewertowac instrukcje obsługi poszczególnych modeli, interesuje mnie taka funkcja jak <<LOUD>> To jest o ile się nie myle podbicie basów na dwóch kanałach co wychodzą z radia np. z tyłu będzie leciał mocniejszy bas / mam głośniki w półce (troche to nie etyczne ale jest. :D:D
  • Poziom 25  
    dobrze by bylo jakbys podal modele tych odtwarzaczy bo z tego co widze mialem tego pod nr 3 KDC-306YG i tylko na jego temat moge sie wypowiedziec a zdanie mam dobre o nim :) polecam :) ma funkcje laudnes eqalizer troszke biedny ale podstawowe ustawienia posiada:) tylko niewiem czy zrozumialem ze chcial bys miec Laudness na tylko 2 kanaly tylne. Chyba w tych tanszych modelach tego niema
  • Poziom 17  
    Tego Pioneera ma moj ojciec w aucie i gra calkiem przyzwoicie, jak kazdy Pioneer z tej polki cenowej. Ma "LOUD", co widac na Twoim zdjeciu bo jest wlaczony :) Ogolnie moge Ci polecic tego Pionka. Kenwooda tez kiedys mialem, ale winde i to byla pomylka. Co 3-4 miesiace trzeba bylo robic podswietlenie, nie wiem dlaczego i ogolnie zle wrazenie na mnie zrobil.
  • Poziom 9  
    B_A_R_T_E_K_120

Możesz mi jeszce wytłumaczyć jeszcze jedną rzecz odnośnie funkcji ,,,Lound,,,, czy to zmienia dzwięk na dwa kanały czy na 1 lub 4. bo troche zgłupiałem.
  • Poziom 18  
    Loud jest to takie jakby podbicie tonów szczególnie słyszalne jak masz subwoofer chociaż dzwięk także w zwykłych głośnikach jest donoścniejszy;) zmiana go na wszystkie kanały tak sądze z obserwacji ;)
  • Poziom 21  
    Ja bym się na Twoim miejscu jeszcze zastanowił nad CLARION DRX 6575RZ (lookaj na allegro)
  • Poziom 13  
    Mój znajomy kupił samochód z tym radiem:
    i odsprzedał to radyjko za 100zł.
    Ze znalezienie czegoś z CD za 200zł nie powinieneś mieć problemów.
  • Poziom 25  
    tak ajk mowi hijacker4 LOUD dziala na wszystkie kanaly jednoczesnie :)
  • Poziom 18  
    A tak dosłownie LOUD to znaczy głośno;):D