Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell latitude c810 problem ze zmianami w biosie

21 Maj 2007 00:57 1506 3
  • Poziom 12  
    Witam.Może ktoś potrafi mi pomóc. Próbuje uruchomić port podczerwieni wyłączony w biosie ale nie moge nic zmienic. Wszystkie prawie funkcje zablokowane są. Bios jest awarda i na 7 stronie jest coś takiego jak Admin pasword i jest ustawione na enabled. Czymoże wie ktoś czy może być to przyczyną a jak tak to co można z tym poradzić. Laptop był ściągniety z niemiec i nie wiem czy poprostu ustawił to poprzedni właściciel czy jest to firmowe hasło. Dzięki za pomoc.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Raf1974 napisał:
    na 7 stronie jest coś takiego jak Admin pasword i jest ustawione na enabled. Czymoże wie ktoś czy może być to przyczyną

Nie tylko może ale jest.
    Raf1974 napisał:
    a jak tak to co można z tym poradzić.

Wprowadzić hasło administratora.
    Raf1974 napisał:
    Laptop był ściągniety z niemiec i nie wiem czy poprostu ustawił to poprzedni właściciel czy jest to firmowe hasło.

Zapytaj poprzedniego własciciela.

Nasuwa się pytanie, czy płacąc za tego laptopa kupowałeś kota w worku? Nie włączyłeś go, nie sprawdziłeś nawet czy działa? Tak się spieszyłeś?
    Zanim będziesz kontynuował dyskusję to przeczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic528988.html
  • Poziom 21  
    jankolo napisał:
    Nasuwa się pytanie, czy płacąc za tego laptopa kupowałeś kota w worku? Nie włączyłeś go, nie sprawdziłeś nawet czy działa? Tak się spieszyłeś?

Samego laptopa zapewne idzie wlaczyc i zaladowac windowsa bo jednak watpie zeby autor chcial cos robic z portem podczerwieni w dosie, czy tez okienku do podania hasla.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Laptop działa i system na nim śmiga normalnie. Tylko nie można ustawić nic w biosie. Można tylko go sobie obejżeć.

Dodano po 6 [minuty]:

A co do zapytania poprzedniego właściciela to byłby mały problem :) Mieszka w Neuberg a ja niestety jestem w polsce. Myślałem że może któryś z kolegów wie czy jest gzieś jakiś np serwis della który mógłby mi w tym pomóc. Laptop jest legalny więc nie boje się go oddać do serwisu :).Tylko gdzie może taki być w okolicach radomia i czy mogą mi w tym pomóc.