Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

6310i brak zasięgu po grzaniu i kąpaniu

wntl 21 May 2007 10:35 987 9
    wntl
    Level 17  
    Jak w temacie, wykąpałem i wygrzałem 6310i po tym, brak zasięgu ... wczesniej był, wymieniłem PA i dalej to samo, na recznym nieznajduje żadnej sieci, czego to moze byc wina ??
    coś mi wyszukiwarka niechce działać ;/
    Gsm_michal
    Level 25  
    hmm tak to jest grzać całą płytę.. teraz to już wszystko może być myśle że odskoczyła Ci gdzieś kula.. najprędzej pod mjolnerem bo reszta klejona(UEM UPP)0 PS po co grzałeś telefon? i wyszukiwarka u każdego nie działa:P
    pozdrawiam
    Michał
    wntl
    Level 17  
    tzn grzałem tylko blok RF, nic więcej, a grzałem bo podobno sie czasami wyłączał i kiedyś tam lcd niewyświetlało
    dickheadGSM
    Level 31  
    Jak sam zdechl to wymien switch i sprawdz polaczenia z antena, to ze zmieniles koncowke nie znaczy ze jest dobra.
    pozdr
    discusall
    Level 21  
    ja bym stawial na diplex tak jak kolega wyzej napisal jezeli chcesz sprawdzic to pierw zmostkuj a jak nie bedzie efektu to napisz cos innego sie wymysli
    Pozdrawiam
    wntl
    Level 17  
    a jak zmostkowac ??

p.s postawiłem jeszce raz diplexer, i troche łapie zasięg na plusie, ale ucieka, na recznym tylko plusa znajduje, postawic jeszcze raz PA ??

czy z 8210 diplexer mi podejdzie ?? albo z czegoś innego ??
    Venom_84
    Level 21  
    :] KCT musi byc ... od 8210 nie podejdzie. Tak jak michal napisal najpredzej mjolner. tez moze powodowac ze nie wszystkie sieci w recznym ci znajdzie..... jest bardzo wredny jezeli chodzi o zasieg daj troche fluxu i go "porusz".

pozdrawiam.
    wntl
    Level 17  
    ok teraz jest tak, po wygrzaniu 5 minut jest pełny zasięg, na recznym znajduje wszystkie sieci, a po 5 minutach znowu t samo ... ;/ znowu niema ;/

o teraz znowu wskoczył, czyli zasięg pływa ... to juz chyba wina PA ??
    ftb
    Level 35  
    no ..nie koniecznie..oczywiście trzeba sprawdzić klasycznie ,kolejno (nie zapominajac o VCO).Dobrze ustalić czy na wszystkich pasmach pływa czy na jednym z nich..np na DCS ale jak wszystko zawiedzie problem może być wiekszy...z UEMem a to ...no cóż dylemat :odklejać czy nie..
    dickheadGSM
    Level 31  
    Podnies PA i wlutuj stara, albo wymien na jakas 100% sprawna