Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filtr aktywny dolnoprzepustowy do 20 - 40 Hz

macro_ 21 Maj 2007 17:23 1799 3
  • #1 21 Maj 2007 17:23
    macro_
    Poziom 9  

Witam, może dla wielu problem ten wyda się bardzo prosty, jednak ciągle szukam i nie mogę sobie poradzić z moim problemem.
    Chodzi o to aby zaprojektować filtr aktywny IV rzędu dolnoprzepustowy, który odcinałby już przy 20- 40 Hz.
    Na wejściu mam wzmocniony sygnał z czujnika do 2 V a na wyjściu chciałbym to samo, ale po przefiltrowaniu.
    Najlepiej żeby był on zasilany 12 V i do tego zwykłym zasilaczem, co by mi ułatwiło sprawę z zasilaniem (posiadam jakiś zasilacz 12 V).
    Tak więc proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

0 3
  • #2 21 Maj 2007 18:17
    Bonkot
    Poziom 39  

Witam
    Po co zakładasz taki sam post, skoro założyłeś już w dziale „Początkujący, Lęborki, Teoria, Referaty”. Chyba tylko po to aby niepotrzebnie zaśmiecać forum. Zakładając nowy post należy najpierw zapoznać się z regulaminem, a to że jesteś krótko nie zwalnia cię od przestrzegania zasad.
    Pozdrawiam.

0
  • #3 21 Maj 2007 18:27
    DamianRTV
    Poziom 27  

ooo :( now wiec tak - ja bym proponowal zestaw gotowy J-266 - czesc :) pozdrawiam

0
  • #4 21 Maj 2007 20:26
    macro_
    Poziom 9  

Tak tutaj podwojna moja wina:
    Po 1 nie działa mi w tej chwili opcja szukaj i nic nie znalazlem sobie a więc w pośpiechu założyłem temat tutaj, potem wyszedłem do głównej strony i tam zauważyłem tą drugą kategorie z czym wiąże się mój drugi błąd. Przepraszam.
    Dodam że problem rozwiązany :)
    Pozdrawiam

0