Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-7021 Problem z obracaniem panela Pomóżcie!!!

17 Paź 2003 20:28 1445 6
  • Poziom 1  
    Mam te radio od nowego (1 rok) i od pierwszych dni po instalacji panel zaczoł fiksować tzn. nie obraca się lub troszkę drgnie i odrazu się cofa. Czy ktoś miał z czymś takim do czynienia? co to może być? Jestem z Gdańska. Poszukuję fachowca!!!
  • Poziom 13  
    spróbuj sprawdzić silnik ładowania-obrotu panela
    sprawdz małym prądem(jak masz zasilacz z regulacją)często padają częściowo-tzn wycierają sie szczotki i silnik staje
  • Poziom 21  
    Sprawdż taśmę połączeniową , dzisiaj miałem taki przypadek w tym modelu.

Pzdr.
  • Poziom 14  
    Często w tych modelach padają silniki, drivery silnika albo rezystory 2,2oHm pękają tak, że wcale nie widać. może być też jakaś rysa na prowadnicach i wtedy też się nie obróci.
  • Spec od car audio
    Przygnitłeś którąś z szyn i ma za duży oprór. Ewentualnie jak większość masków został wyjęty poprzedniemu właścicielowi za pomocą łoma i jest pokrzywinony. Ale nie martw się, jak się wreszcie złamie to będziesz wiedział gdzie.
  • Poziom 13  
    Witam

Zostało napisane że kolega ma radio od nowego!!!!
    Wykluczam więc siłę "zewnętrzną"
    Obstawiam scaleczek, driver. Wnioskuję po tym że od początku były problemy, no chyba że komuś upadł w sklepie i faktycznie się troszkę wygiął.
    Czasami w tych modelach faktycznie siadają silniczki,,szczególnie szczotkotrzymacze, ajk w każdym takim małym bździelu..
    Pozdrawiam i powodzenia
    Sebastian
  • Spec od car audio
    Dziwne, że nie w takim razie nie reklamował na gwarancji albo nawet na 5 dniach na sprawdzenie.