Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon NP 6330 - zacina w utrwalaczu

22 Maj 2007 09:44 1296 4
  • Poziom 19  
    Maszyna wygląda tak:

A zacięcie tak:

Problem polega na tym, że papier fizycznie nie zacina się o żaden element konstrukcyjny. Obie rolki są już nieco wysłużone, ale nie zaobserwowałem, żeby papier się ślizgał. Chwilę po tym jak papier wjeżdża między rolki pieca to maszyna przestaje kręcić. Tak jakby kartka była opóźniona w czasie w stosunku do trybu pracy maszyny.
    Czy można wydłużyć kodami czas pracy silników przesuwu papieru?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    czy dzieje się to przy jednej kopii
  • Poziom 19  
    Dzieje się to za każdym razem, ale zawsze puszczałem po jednej kopii bo pierwsza kartka już się zacina i pozostałe i tak nie idą.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    witam, a podmieniałeś czujnik przejścia papieru w piecu?
    jeśli będzie padnięty to będzie się działo tak jak piszesz, bo maszyna nie dostaje informacji o katce w piecu no i odłącza napęd i wyświetla zacięcie.

wyciągnij czujnik np. ze skanera i zamień z tym z pieca bo są takie same i będziesz wiedział na czym stoisz.

napisz jaki dało to efekt

pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Wielkie dzięki gltom, zamieniłem czujniki miejscami z czujnikiem z kasety A3 bo klient z niej nie korzysta. Dla ścisłości w maszynie jest jak się okazuje 24 identyczne czujniki optyczne więc miałem w czym wybierać ;).

Jeszcze raz wielkie dzięki :)