Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer JBL SUB125 - problem ze wzmacniaczem

22 Maj 2007 15:51 3293 4
  • Poziom 9  
    Witam

To mój pierwszy post, mam nadzieję, że napisałem we właściwym miejscu tego forum. Dzieńdobry :)

Wracając do mojego tematu. Otóż zakupiłem wspomniany w temacie subwoofer na allegro. Przez pierwsze 3 dni nie było z nim żadnych problemów. Zmieniałem na wyłączonym sprzęcie kable RCA, gdyż zakupiłem odpowiedniej długości. Włączam go a zielona dioda, która powinna palić się cały czas, gaśnie i w środku słychać dźwięk wyłączenia się wzmacniacza (takie pyknięcia). Sprawdzałem na starych kablach, nowych, bez podłączonych kabli. Tak robi się teraz cały czas, dopóki sprzętu trochę nie pomęcze (tak jakby coś się tam w środku musiało rozgrzać).

Gdy już się tak włącza i wyłącza ta dioda i słychać te puknięcia w środku to wyłączam go co jakiś czas..i za którymś tam razem włącza się normalnie i już działa. Kto wie co może być tego przyczyną, jakieś zwarcie w środku?
  • Poziom 31  
    to chyba słychac przekaznik w srodku. moze sa jakies zimne luty ktore trzeba bedzie poprawic!!
  • Poziom 9  
    W tym czasie gdy pyknie i dioda znika to subwoofer się wyłącza..powinienem go oddać do naprawy? Gdzie takie coś mogą naprawić?
  • Poziom 31  
    zacznij od osoby od której to kupiłeś...
  • Poziom 9  
    napisałem do niej, zero odzewu..można się było tego spodziewać, skoro dostał już pozytywa....w każdym bądź razie...oddałem do osiedlowego elektronika i naprawił mi za piwko. Mówi, że przeczyścił styki...i śmiga :)