Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Okno w Windows XP. Dlaczego pojawia się nowe okno?

22 Maj 2007 20:07 2187 10
  • Poziom 10  
    Witam mam problem taki iż gdy wchodzę na mój komputer i klikam na obojętnie jaki dysk to pojawia mi się nowe okno.
    Proszę o pomoc z góry wielkie dzięki :)) pozdrawiam
    Na dole dodaje fotki na których wszystko widać co pojawia się jak klikam na dysk obojętnie jaki, a i jeszcze dodałem ustawienia (prawidłowe są).
    Okno w Windows XP. Dlaczego pojawia się nowe okno?Okno w Windows XP. Dlaczego pojawia się nowe okno?Okno w Windows XP. Dlaczego pojawia się nowe okno?
    Moderowany przez TONI_2003:

Proszę tylko zamieszczać fotki tak jak w linku poniżej!
    Sądzę że jest to zrozumiale dla wszystkich.
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.

Przypomnę jeszcze koledze ...... że nie interesuje nas co kolega ma na pulpicie :!:
    Fotka przed zamieszczeniem na forum powinna być jeszcze odpowiednio z kadrowana !
    Następnie zaś dopiero umieszczona na forum :idea:
    :!:

• Poziom 26  
    Zobacz panel sterowania >>Opcje folderow a nastepnie na zakladce "ogolne" zaznacz: "otworz foldery w tym samym oknie". A, pierwszy screen, nie zauwazylem , sprobuj uzyc opcji "napraw" podczas bootowania z plyty instalacyjnej xp.
  • Poziom 10  
    Zrobiłem Format na nowo za instalowałem system i to samo nie wiem co jest przyczyną ? proszę o pomoc z góry wielkie dzięki
  • Poziom 11  
    Zobacz tak: daj przywróć domyślne. Potem zrestartuj system. Dalej sprawdź czy masz takie ustawienia jak na twoim pierwszym screnie. Gdy to nie pomoże to spróbuj widok klasyczny i powrót do pokaż popularne zadania. Gdy to nie da rezultatu to chyba zostaje grzebanie w rejestrze.
  • Poziom 10  
    Chyba zostało mi grzebanie w rejestrze bo to nie pomogło a może mi ktoś podać plik z rejestru jakiś prawidłowy z góry wielkie dzięki
  • Poziom 26  
    Mój komputer --> Narzędzia --> Opcje folderów--> Typy plików ---> na liście wyszukaj "Dysk" ---> Kliknij na nim i wybierz na dole przycisk "Zaawansowane" i wtedy powinieneś zobaczyć coś takiego. Jak tam masz?

Okno w Windows XP. Dlaczego pojawia się nowe okno?
  • Poziom 10  
    To nic nie pomogło chyba nikt mi nie pomoże;P pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    Przy instalce czyściłeś wszystkie dyski? Jeśli nie, to sprawdzałeś dane antyvirem?
  • Poziom 10  
    Nie czyściłem wszystkich dysków no, a antyvirem muszę sprawdzić właśnie czy nie ma jakiegoś virusa jak coś to napiszę.
    Wielkie dzięki Shadowek wszystko śmiga zrobiłem tak jak napisałeś i było parę wirusów ale już jest dobrze wszystko.
    Pozdrawiam Serdecznie i jeszcze raz dziękuje