Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

subwofer

franus_ 23 Maj 2007 13:23 1973 6
  • Witam, mam przyjemnosc przedstawic wam subwofer domowej roboty. Wszystko zostało wykonane przez mojego kolegę który nie do końca sie przyłożył ja tylko jestem szczesliwym posiadaczem:) W sub. sa zamontowane glosniczki 30cm po 100W RMS kazdy. Skrzynia zostala zbita z płyty MDF bez zadnego wytlumienia,glosniki przedzielone oczywiscie po wczesniejszym wyliczeniu. BassR z rury kartonowej dopasowana na słuch i tu wlasnie problem. Glosniczki graja pieknie ale zalezy na jakim utworze. Na piosenkach typowo rockowych głosniczki maja piekne brzmienie, gitarka, basik, miodzio:) lecz na piosenkach w stylu techno roznie to bywa, jesli jest równomierny bit jest wszystko ok, jest głeboki, potezny, przeszywający bass, lecz na szybkim bicie glosnik nieco sie dławi i gubi w rytmie:(.

Chętnie poczytam wasze opinie na ten temat.

Dodam ze kable ktore widnieja na zdjeciu zostaly wymienione na grubsze i takie jakie powinny byc i wszystko zostalo jakos schludnie uporządkowane,jednak nie posiadam aktualnych zdjec.

Zostaje jeszcze sprawa wzmacniacza, mianowicie niewiem co to za marka i model bo wszystko poscierane, moze ktos go rozpozna?

subwofer

subwofer

subwofer

subwofer

subwofer

Fajne!
  • #2 23 Maj 2007 16:25
    Paweł007
    Poziom 22  

zrób coś z tąprowizją.....

• #3 23 Maj 2007 16:39
    franus_
    Poziom 11  

zrobilem poprawke ale zostala usunieta:(

• #4 23 Maj 2007 17:37
    crazy_88
    Poziom 42  

Witam widać podstawowe błedy np nie staranne br w dodatku ich nie jakie rozmieszczenie , oraz kolor obicia w sumie do niczego nie pasujący ale to zawsze można zmienić.

• #5 23 Maj 2007 18:47
    franus_
    Poziom 11  

No wlasnie te br mnie draznia i ten kolor, to niebawem zostanie poprawione

Dodano po 3 [minuty]:

co myslicie o tych glosnikach? wymienic je czy zostawic? i jak zmienic te br zeby bylo jak nalezy?

• #6 23 Maj 2007 19:39
    VIGOR_PICTURES
    Poziom 20  

Te głośniki to No Name, i to już o czymś świadczy... Chociaż są No Name, które są całkiem znośnie.
    Tak jak pisali. Sub od tyłu wygląda, jakbyś postawił obok siebie dwa suby. ( łączenie koca ) Liczony na słuch. Kolor obicia to kwestia gustu.

• #7 24 Maj 2007 00:21
    katorznik
    Poziom 11  

VIGOR_PICTURES jezeli dla Ciebie GMS to noname to gratuluje :)

co do autora:

nie podoba mi sie obicie tej budy wykładziną dywanową
    nie lepiej zainwestowac w jeden dobry glosnik a nie dwa byle jakie?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME