Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

UST PRO2 POMOCY!! PROBLEM Z TELEFONAMI UMTS!!

pawelecc 23 May 2007 14:16 1125 11
Computer Controls
    pawelecc
    Level 15  
    Witam. Posiadam od kilku tygodni USTPRO2 po ciężkich próbach zainstalowałem boxa. Wszystko działa dobrze oprócz tego że jak podłącze telefon UMTS to go nie widzi(próbowałem na wyłączonym ina właczonym tel). Co mam zrobić? Ust mam ustawione na COM3 i COM4. Dziękuje z góry za pomoc
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
  • Computer Controls
    FranekDolas
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nie ty pierwszy.Oprócz RJ musisz oczywiście podłączyć USB i właściwy kabel.Czasem mimo że jeden idzie następny już nie i winą jest windows z zapchanymi sterownikami.Zwróć uwagę że na świeżym systemie szybciutko wykrywa a w miarę jak przybywa urządzeń coraz gorzej.
    W skrajnych przypadkach podpieram się logerem bo szybciej i pewniej działa choć niestety nie za darmo... www.samflasher.pl
  • Computer Controls
    Artech
    dokładnie zainstaluj sterowniki jak przedmówca ci kaze i rób to po usb ,ust jest dość kapryśne ale jak załapie to idzie jak woda ..:)
    pawelecc
    Level 15  
    Dzieki-FranekDolas

Czy możesz bardziej wytłumaczyc te zdanie? "Oprócz RJ musisz oczywiście podłączyć USB i właściwy kabel" Bo może po prostu zle coś robie? Dzięki pozdrawiam
    FranekDolas
    Kable do UMTS'owych Samsungów są tak zrobione że podpinasz pod box(RJ45) i równocześnie pod USB.
    pawelecc
    Level 15  
    Dzieki FranekDolas

Czyli podpinam kabel RJ do telefonu a ten drugi wolny kabel podpinam do BOXa UST z tyłu czy podpinam do np. laptopa do gniazda USB?
    Artech
    do gnizda usb obojetnie
    komismaja
    jeszcze jedna wazna moim zdanie uwaga
    jak zainstalujesz stery do umtsa to pamietaj zeby modem samsunga był ponizej portu com ust
    pawelecc
    Level 15  
    Dzieki za odpowiedzi.Mam jeszcze jedno pytanie jak sie nazywają sterowniki UMTS w bo szukam w MENEDZER URZADZEN ale nie wiem jak one sie nazywaja zeby je zmienic na nizszy port. Pozdrawiam
    komismaja
    modem samunga bedziesz miał i zaawnsowane
    tam sobie zmienisz com
    pawelecc
    Level 15  
    Dzieki. W MEN URZADZEN w modemy mam tylko jedno urzadzenie LUCENT TECHNOLOGIES SOFT MODEM ARM i tam mam zmienic port com?
    komismaja
    a zainstalowałes wogołe sterowniki do samsunga ??
    najpierw instalujesz Samsung CDMA USB Driver
    potem podłaczasz włączony telefon umts i sam znaduje sterowniki
    a potem juz jak opisane