Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka polar lts 885

leon.euro 23 Maj 2007 16:12 3897 7
  • #1 23 Maj 2007 16:12
    leon.euro
    Spec od GSM

dostalem od znajomych pralke polara lts885 z gornym wsadem bo moja stara juz nie oplacalo sie robic...
    jednak od lewej strony zaczele troche rdzewiec od gor... co za tym idzie dalej zaczela lekko leciec woda...
    z tego co widzialem leci gdzies chyb z tego plastiku co wsypuje sie proszek itd... pytanie skad dostac cos takiego - lub czy to jakas standartowa usterka - i mozna poprostu cos tam zakleic

nie zajmuje sie pralkami dlatego moje opisanie problemu moze nie jest zbyt fachowe jednak licze i dziekuje za wszelka pomoc...

pozdrawiam

0 7
  • Pomocny post
    #2 23 Maj 2007 18:03
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

A łożysko pod kołem pasowym dobre? Nie szumi na wirowaniu?

0
  • #4 24 Maj 2007 10:31
    leon.euro
    Spec od GSM

dziekuje wieczorkiem sprawdze jakto jest z tym zbiorniczkiem woda zeczywiscie tam zostaje... co teraz jak o tym mysle to moze wtedy woda jak jest jest jej za duzo wylatuje gora -przez co mi sie wydaje ze leci z tego tez pojemniczka...
    dziekuje dobrym ludziom z rownoleglego forum... jakby co to w gsm pomoge - zrewanzuje sie...:)

co do szumienia - nie bardzo wiem raczej dziala dosc cicho narazie skupie sie na tym zbiorniczku

pozdrawiam jutro napisze o rezultatach

0
  • Pomocny post
    #5 24 Maj 2007 16:41
    agdom3
    Poziom 15  

najlepiej wyjac cały dozownik i go wyczyścic
    ja sypałem sodę kaustyczną i lałem gorąca wodę juz kilka razy i pomagało tylko trzeba zatkać jakąś folia odpływ

0
  • #7 01 Cze 2007 17:26
    leon.euro
    Spec od GSM

narazie wode wali jak to zloto...najdziwniejsze ze nie za kazdym razem jak pobiera wode(a tak myslalem) tylko na nie ktorych programach - ale z tego co czytam dalej to poprostu wina tego...
    pytanie nastepne ile ewetulanie kosztuje nowy zbiorniczek i gdzie go mozna kupic??
    dwa jak wy to robicie - ze nei przesowa wam sie to pokretlo od programow... bo widze juz po ktoryms rozkrecaniu go 1 juz nie jest na 1;/
    z gory dziekuje za kazda odpowiedz
    pozd.

0
  • #8 01 Cze 2007 21:57
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda

Nowego nie musisz kupować,bo ten co masz jest dobry,tylko go wymontuj i wsyp do niego zwykłego "kreta" w granulkach np. w jakiejś misce i dokładnie wypłucz. Pokrętła od programatora mają wycięcia szersze i węższe i musi pasować na zabierak. Kilka prób i będzie ok.

0