Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motka l6 i ładowanie przez kabel usb

alien99 23 Maj 2007 17:15 1704 4
  • #1 23 Maj 2007 17:15
    alien99
    Poziom 24  

Witam!
    Mam pytanie czy ma ktoś może program do ładowania bateri w motce l6 przez kabel usb?Potrzebuje szybko taki program bo nie mam ładowarki a tel. jest tylko chwilowo mój.

0 4
  • #2 23 Maj 2007 17:25
    Wasz3k
    Poziom 24  

Nie ma takich programów. Aby telefon ładował się przez kabel musi być do tego specjalnie dostosowany kabel...

0
  • #3 23 Maj 2007 17:32
    alien99
    Poziom 24  

a przez usb od tornada sie nie podładuje?bo do soniaków pod tornadem da sie je ładować.Widziałem w necie kiedyś taki program tylko właśnie nie pamietam gdzie:(

0
  • #4 23 Maj 2007 17:43
    fantomas
    Poziom 25  

człowieku nie chciałem sie odzywać bo i tak mam już nagrabione ( ale wyglada na to że muszę bo banialuk juz czasami czytac sie nie da) weź kalkulator do łapy zastosuj pare wzorów z elektrotechniki i z pewnościa ci wyjdzie na to czy da się czy tez nie naładować prawidłowo ( zaznaczam prawidłowo a do tego potrzebna jest także znajomość zasady działania akumulatorów nie tylko li-on) twój akumulator poprze złacze usb

regards fantomas

0
  • #5 23 Maj 2007 19:31
    alien99
    Poziom 24  

drogi fantomasie znalazłem programik i motka ładuje sie aż miło:) i co mi teraz powiesz??troche nie udało ci sie mnie wyśmiać;)prędzej sam sobie podkopałeś dołek pod sobą:D
    Pozdro

0
  Szukaj w 5mln produktów