Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radiowa audycja o dźwiękach

Holtek 23 Maj 2007 17:29 897 2
  • #1 23 Maj 2007 17:29
    Holtek
    Specjalista - zasilacze komputerowe

Jakiś czas temu nagrałem z radia godzinną audycję o dźwiękach. O dźwięku, obróbce i jakości nagrań opowiada audiofil analogowy oraz cyfrowy. Każdy z nich prezentuje zalety swojego sprzętu oraz mówi o wadach systemu "konkurencji" :D Na koniec trochę o naszym słuchu.

Nagranie jest na początku troszkę niewyraźne, ponieważ magnetowid na jaki to nagrywałem miał źle ustawione rolki i głowica w niektórych miejscach nie łapała stereo.

Stacja Lublin Naukowy - Dźwięki.zip W razie problemów z pobraniem kliknij prawym i wybierz "Zapisz element docelowy..."

Wielkość pliku to 34MB. Zapraszam do słuchania, mile widziane komentarze :D

0 2
  • #2 21 Paź 2007 21:14
    Tranzystor_1992
    Poziom 16  

No nareszcie coś na temat dźwięków... :D Co do audiofila analogowego to się zgadzam, jednak nie do końca zgadzam się z audiofilem cyfrowym... Według mnie nie chodzi, żeby odtworzyć koncert w domu, ale o to, żeby każdy instrument na sprzęcie domowym brzmaił tak jak powinien... Jeżeli się mylę proszę poprawić...

Sorki, że tak późno, ale lepiej późno niż wcale ;)

Pozdrawiam ;)

0
  • #3 03 Sie 2011 16:40
    Holtek
    Specjalista - zasilacze komputerowe

Temat już trochę stary, link wygasł i otrzymuję prośby o wznowienie. Na szczęście są mirrory np na Archive.org. W wyszukiwarkę wystarczy wpisać "Stacja Lublin Naukowy" i będziemy mogli wysłuchać także innych audycji z tej serii :D

Zapraszam do słuchania :D

0