Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

instalcja anteny sat na hotbirda brakuje 1 i 2 programu

blue in green 23 May 2007 23:44 1365 7
    blue in green
    Level 10  
    witam serdecznie.mam taki problem po instalacji anteny na hotbirda sa te kodowane programy oczywiscie abonament jest zaplacony ale brakuje jedynki i dwojki i oczywiscie dzwonilem do serwisu ze stronki polsatu ale tam powiedziano ze widocznie antena jest zle ustawiona.sam juz nie wiem co o tym myslec,moze problem jest z ustawieniami w tunerze -samsung.bardzo prosze o rade bo nie chce mi sie ruszac anteny bo to jest klopotliwe bo jest bardzo trudny dostep do anteny.z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam.
  • Helpful post
    fidzo
    Level 21  
    witam
    mozesz dać wyszykiwanie kanałów (akyualizację)
    ewentualnie powrót do fabrycznych
    jak to nie pomoże to trzeba szukać winy faktycznie w instalacji sat
    albo nie ustawiona antena albo może konwerter
    pzdr
    kocur108
    Level 18  
    dokładnie przyczyną może być konwenter jeśli nie znajdziesz na sprawdzonej liście, lub ustawienie anteny
    dozowacz
    Level 12  
    a sprawdziłeś w opcji ustawienia , jak masz ustawiony przełącznik?
    blue in green
    Level 10  
    witam dzieki za odpowiedzi ,to widze ze jednak moze byc zle ustawiona antena wiec trzeba bedzie troche nia pokrecic,tez zmienie konwerter jak i zastosuje ustawienia fabryczne dzieki za porady aha przelocznik mam wylaczony jesli chodzi o diseq.pozdrawiam ps.chodzilo mi tylko o to czy to mozliwe aby antena byla zle ustawiona pomimo ze ustawialem z miernikiem oczywiscie.
    KIEROWCA_VW
    Level 35  
    Witam
    TVP1 i TVP2 (jedynka i dwójka - o to chyba pytasz) "leżą" na transponderze (12188 V 27500 3/4) wraz z: AXN (3x), JETIX, DISCOVERY, ANIMAL PLANET, FOX LIVE, EXTREME SPORTS, ESPN, CINEMAX 2, ZONE ROMANTICA, KINO POLSKA - co z tymi kanałami?
    Jeśli masz w/w kanały to antena jest dobrze ustawiona.
    Sprecyzuj czy tych kanałów nie ma na liście czy mimo że są na liście to nie ma odbioru?
    blue in green
    Level 10  
    dzieki za dobra odpowiedz.jutro sparawdze czy sa wymienione powyzej programy i dam znac.wielkie dzieki to ulatwia dalsza prace nad tym problemem,przepraszam ze teraz nie moge tego sprawdzic ale antena jest u klienta a nie u mnie w domu
    blue in green
    Level 10  
    witam ponownie.dziekuje wszystkim ktorzy odpisali na moj problem a przyczyna byala taka ze jakis ten konwerter byl do kitu i nie lapal tych programow.jeszcze raz wielkie dzikeki:D