Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Zasilacze UPS
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop, matryca. Jakiej firmy matryca? Gdzie dostanę?

23 Maj 2007 23:53 1729 5
  • Poziom 2  
    witam posiadam laptopa cos podobnego do tego ta sama matryca jest co w tym modelu(tak mi sie przynajmniej zdaje ) http://www.notestar.pl/index.php?p=11&ID=53 i moje pytanie brzmi czy ktokolwiek wie jakiej firmy sa matryce w tych laptopach i gdzie najszybciej dostane taka matryce i czy matryca musi byc taka sama czy moge ja zastapic jakas inna jak moge to czy pozniej bede mial problemy z kompilacja tego wszystkiego czy po prostu wloze nowa matryce i od razu mi sie wlaczy i bedzie normalnie wyswietlala z gory dziekuje :D

Proszę niezwłocznie poprawić swój post zgodnie z punktami 10.9 i 11 regulaminu, niezastosowanie się do zaleceń moderacyjnych skutkować będzie ostrzeżeniem.
  • Zasilacze UPS
  • Spec od drukarek
    Znajdziesz najszybciej na allegro, musisz rozebrać i zobaczyć jaka jest konkretnie twoja matryca. Sprawdź jaka jest wtyczka, firma nie jest ważna.
  • Zasilacze UPS
  • Poziom 2  
    czyli nie musze szukac identyko matrycy takiej jaka mialem w laptopie a tylko zeby ilosc pinow sie zgadzala tak ? i czy na 100% nie bede musial czegos dogrywac albo zmieniac w biosie ? albo nie wiem co jeszcze po prostu ja podepne i bedzie smiagala ?:D:D
  • Poziom 23  
    nie bylbym taki pewien czy tylko ilosc pinow ma znaczenie. Przykladowo ja kiedys wykorzystalem matryce sharp'a ktora rożnila sie tylko 2 ostatnimi cyframi w 12 symbolowym oznaczeniu ( ilosc pinow o obu to 21/20 czyli 41) Matryca zaswiecila na czerwono i po kilku sek. padl inwerter, a dokladniej przetworniczka na nim.
  • Spec od drukarek
    Musisz poszukać podobnej, tak żeby zgadzały się piny. Do inwentera można pokombinować lecz do matrycy już nie.
  • Poziom 10  
    Matryce do modeli marki NoteStar można kupić w firmie BMF www.bmf.pl

Sklep z laptopami wxxxxxxxxxxxxxoki.pl lub wwxxxxxxxxxxxxxxxxn.pl