Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć dual sim do siemensa m35i

iras22 24 Maj 2007 10:01 1321 5
  • #3 25 Maj 2007 13:51
    iras22
    Poziom 10  

czemu wsyscy na mnokie podają a nie na siemensa c35 jak zamontować dual sim

0
  • #4 25 Maj 2007 14:29
    obi997
    Poziom 27  

iras22 napisał:
    czemu wsyscy na mnokie podają a nie na siemensa c35 jak zamontować dual sim

A w czym ty masz problem? Nie umiesz tego wetknąć jak trzeba czy co? A co do Noki i Siemensa to ten drugi a szczególnie model c35 - zabytek i kiepski sprzęt (sam kilku osobom stawiałem je na nogi).

0
  • #5 25 Maj 2007 14:36
    iras22
    Poziom 10  

hodzi oto ze siemens ma sufladke wsuwaną głemboko a nokie na wiesku i w pierwsym poscie podaje link do dual sim i spujz jaki to ipowiedz cy tak łatwo jest obi997 to zamontować tak łatwo jak piszecie bo w rej hwili prubuje i nicz

0
  • #6 25 Maj 2007 14:44
    obi997
    Poziom 27  

iras22 napisał:
    hodzi oto ze siemens ma sufladke wsuwaną głemboko a nokie na wiesku i w pierwsym poscie podaje link do dual sim i spujz jaki to ipowiedz cy tak łatwo jest obi997 to zamontować tak łatwo jak piszecie bo w rej hwili prubuje i nicz

Tak wiem, że c35 ma taką szufladkę z kartą którą wsuwamy głędoko i tu jest problem z włożeniem dual sim. Niestety tego modelu dual sim nie wkładałem nigdy do takiego siemensa i widziałem od samego początku, że będzie to problematyczne. Jeżeli nie uda ci się włożyć tego dual sim do szufladki i tak pozginać łącząca tasiemkę pomiędzy dwoma kartami tak aby włożyć szufladkę w odpowiednie miejsce to kicha. Zreszą:

1. Przed zakupem takich rzeczy należy obejrze c swój telefon i się zastanowić.
    2. Są różne wykonania konstrukcyjne dual sima w zależności do jakiego konkretnego modelu ma być założony.

No i sprawdzaj pisownię bo człowiek musi się zastanowić co Ty piszesz.

0