Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zamek centralny w Fiat Doblo

24 May 2007 12:10 5398 7
  • Level 32  
    panowie jak jest z zamkami we fiacie doblo 2004r.
    czy sa specjalizowane czy same silniczki ,
    jak z drzwiami czy jest mijsce na złacze krawędziowe .
    Jakby ktoś miał informacje to prosze o podzielenie się nimi .
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 20  
    Kaseta zamka przystosowana do siłownków specjalizowanych tak jak w Sienach i inch.Wiecej dowiesz sie pod nr tel który wysyłam na pw
  • Level 32  
    dzięki z numer dowiedziałem się już że trzeba włożyć białe siłowniki .
  • User removed account  
  • Level 32  
    z tym wierceniem jest to troche mało profesjonalne i wygodne.a co ze złączem krawędziowym w drzwiach bocznych ????
    Jest miejsce czy nie i czy jakieś jest specjalne ?
  • User removed account  
  • Level 32  
    no jak to po co ? juz się dowiedziałem jakie silowniki jak z przelotkami dalej tylko nie wiem co ze złączem w drzwiach bocznych -przeciez jakbym widział auto to nie trzeba pytać . a odnośnie wiercenia to troche nie zrozumieliśmy sie ponieważ tez wierce w przelotkach i wiem jak to ciekawie sie robi -a to że jest to mało profesjonalnie to nie ulega wątpliwości (do opli mam piny a nawet całe złacza i nie wierce) -natomiast nikt nie powiedziaał że ma być łatwo .pytam dlatego że ktoś telefonicznie chce wyceny montazu a to wszystko wpływa na to .
  • Level 10  
    Witam kolegów. Szukam po forach i tylko tu cos wynalazłem. O montażu zamka centralnego do fiata Doblo dużo informacji nie ma. Sam chce zamontować zamek do Doblo 2005 cargo (2 drzwi przód + drzwi paki) zestawy w necie wynalazłem ale nigdy tego nie podłączałem i może ktoś ma jakąś instrukcje (tutorial), aby skorzystać. Ewentualnie, jeżeli nikt mi nie pomoże to spróbuje zrobić sam, choć może być ciężko :D
    link : http://markland-hurt.istore.pl/pl/zamek-centralny-doblo-2d-przod-bez-pilotow.html
    a silownik uniwersalny na tyl to chyba wszędzie kupie, moze macie jakas ulubiona firme.

pozdrawiam
    Marcin