Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson K750i jak poskladać została blaszka

25 Maj 2007 08:55 3547 9
  • Poziom 12  
    Telefon chwilowo był zalany-utopiony.Ma 3mce-ale przecież powiedzą,ża zalany.Rozebrałem by poprzemywać-nie działał dżojstik-ale
    problemem to ,ze lada dzień przecież mogło paść wszystko-zostać zjedzone.Za dużych strat nie zauważyłem-minus bo minął tydzień.zaczęło jeść koło karty sim,oraz między złączkami klawiatura kamera.
    Umyłem izopropanolem.Podczas wyjmowania płyty głównej z reszty obudowy wypadła blaszka,która na logikę nigdzie nie mogę wsadzić-proszę więc o pomoc.Ta z prawej strony zdjecia.Gdzie to ma być.
    Oraz jeszcze jedno-jeśli macie doświadczenie w tym względzie-nie ma w nim plomb,wszytko wyczyszczone-czy teraz jak coś nie tak-uda się operacja odania go do serwisu jako naprawa gwarancyjna.
    Sony Ericsson K750i jak poskladać została blaszka
  • Użytkownik obserwowany
    Witam
    O serwisie gwarancyjnym kolega morze zapomnieć, jeżeli już to pogwarancyjny.
    Gdyby zdjęcie było wyrazniejsze to pewnie bym pomógł poskładać telefon.
    Pzdr.
  • Poziom 14  
    Dokladnie.
    Na gwarancyjna naprawe nie masz juz co liczyc.
    Ta blaszka powinna byc na prawej

Dodano po 1 [minuty]:

Ta blaszka powinna byc na prawej sciance korpusu jak patrzysz na to zdjecie.
    Sory za podwojny post... Enter kliknalem niechcacy.
  • Poziom 25  
    kichać tą gwarancję bo i tak po niej a co do tej blaszki o której mowa w poście autora to i tak nie ma żadnego znaczenia jesli chodzi o prawidołwe funkcjonowanie tekefonu a jeżeli dobrze widzę na załączonej fotce to ma być zamontowana po prawej stronie patrząc na zdjęcie wprost

regards fantomas
  • Poziom 12  
    Ale po wymyciu prawie nie widac zalania ,nie ma plomb,a tam też różni pracuja ludzie-czemu mają nie uznać?
    Raz laptopa rozbierałem,płyta zalana,i reklamacja udała się -klient zaoszczędził 1600zł ja zarobiłem 20zł.
  • Poziom 25  
    ja ci stary życzę jak najlepiej ale watpię czy kiwniesz serwis no chyba że beda mieli dobry humor i zrobią ten telefon na gwarancji

regards fantomas
  • Poziom 25  
    serum co masz za mało punktów że piszesz bzdety przeciez napisałem gdzie ma być ta blaszka więc pytam po co robić masło maślane?

regards fantomas

ps. a tak nawiasem mówiąc warto uczyc sie japończyka bo czyz shaman king jest the best?
  • Poziom 14  
    Niepowiem kto robi maslo maslane fantomas:) Ja tez napisalem gdzie ta blaszka ma byc...
    A japonczyka warto sie uczyc, chocby dlatego zeby zrozumiec komentarze goscia przy zabawie z telefonem.
  • Poziom 15  
    Cytat:
    ma być zamontowana po prawej stronie patrząc na zdjęcie wprost

No rzeczywiście opisałeś to bardzo precyzyjnie. Na filmiku widać jednoznacznie gdzie ma być zamontowana i w jaki sposób. Nie wiem jak inni ale ja szybciej sie uczę jak mi coś ktoś pokaże. Może ktoś jeszcze skorzysta z filmiku kto będzie miał podobny problem.