Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Passat 1.8, kombi - alarm magicar 440 a centralny

greg74 25 Maj 2007 18:11 1297 2
  • #1 25 Maj 2007 18:11
    greg74
    Poziom 2  

Witam...
    Mam mały problem... Po zapoznaniu się z uwagami odnośnie montażu alarmów (mój to magicar 440) postanowiłem sam takowy zamontować... Żeby nie przedłużać... Otóz chodzi o to że jak zamykam auto z zamka kluczykiem to po kilkunastu sekundach on dociąga i koniec (zamek pneumatyczny), a po zamontowaniu alarmu gdy zamknę centralny to dociąga co jakieś 15-20 sekund ciągle... Boję się że może to spowodować rozładowanie akumulatora. Czy może ktoś wie co jest grane? Za wszelkie uwagi z góry dziękuję...

0 2
  • #2 25 Maj 2007 18:28
    fructon
    Poziom 33  

musiałes cos skopac przy podłaczeniu opisz jak to zrobiłes dane i rocznik auta i cos sie wymysli

0
  • #3 25 Maj 2007 20:25
    greg74
    Poziom 2  

VW passat 1.8 monowtrysk, kombi, centralny sterowany + na dwóch przewodach, (wg instrukcji jaką dostałem od sprzedawcy i która jest tu na forum: zielony z alarmu z popielaty z centralnego - zamykanie; i niebieski z alarmu z zielonym z centralnego - otwieranie), czarny z białym do +, a pomarańczowy z różowym do -.) Podłączyłem też czujnik drzwi kierowcy: zielony z alarmu z - drzwi i fioletowy z alarmu z + drzwi, oba połączenia przy czujniku... Póki co nie załączyłem jeszcze syreny przekaźnika blokady i czujników dodatkowych...

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Temat zamykam... Znalazłem przyczynę... Niepotrzebnie podłączyłem kabel fioletowy z alarmu do + czujnika drzwi...

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo