Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat 1.8, kombi - alarm magicar 440 a centralny

greg74 25 May 2007 18:11 1477 2
    greg74
    Level 2  
    Witam...
    Mam mały problem... Po zapoznaniu się z uwagami odnośnie montażu alarmów (mój to magicar 440) postanowiłem sam takowy zamontować... Żeby nie przedłużać... Otóz chodzi o to że jak zamykam auto z zamka kluczykiem to po kilkunastu sekundach on dociąga i koniec (zamek pneumatyczny), a po zamontowaniu alarmu gdy zamknę centralny to dociąga co jakieś 15-20 sekund ciągle... Boję się że może to spowodować rozładowanie akumulatora. Czy może ktoś wie co jest grane? Za wszelkie uwagi z góry dziękuję...
    fructon
    Level 33  
    musiałes cos skopac przy podłaczeniu opisz jak to zrobiłes dane i rocznik auta i cos sie wymysli
    greg74
    Level 2  
    VW passat 1.8 monowtrysk, kombi, centralny sterowany + na dwóch przewodach, (wg instrukcji jaką dostałem od sprzedawcy i która jest tu na forum: zielony z alarmu z popielaty z centralnego - zamykanie; i niebieski z alarmu z zielonym z centralnego - otwieranie), czarny z białym do +, a pomarańczowy z różowym do -.) Podłączyłem też czujnik drzwi kierowcy: zielony z alarmu z - drzwi i fioletowy z alarmu z + drzwi, oba połączenia przy czujniku... Póki co nie załączyłem jeszcze syreny przekaźnika blokady i czujników dodatkowych...

Dodano po 1 [godziny] 33 [minuty]:

Temat zamykam... Znalazłem przyczynę... Niepotrzebnie podłączyłem kabel fioletowy z alarmu do + czujnika drzwi...