Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka Whirlpool ADP 581 nie zmywa

bobi70 25 May 2007 23:43 3141 4
    bobi70
    Level 14  
    mam zmywarke (jak w temacie) przestala prac. cisnienie na ramionach jest zbyt male by sie obracaly choc woda z nich plynie. podczas napelniania woda slychac stuki z urzadzenia. sprawiaja one wrazenie jakby efektu zapowietrzenia.
    czy mozna podjac jakies czynnosci dla wyjasnienia problemu? oczywiscie we wlasnym zakresie, bez serwisu!?

Moderated By _PREDATOR_:

Zdanie rozpoczynamy wielką literą!
    Proszę w swoich wypowiedziach używać polskich znaków diakrytycznych - ą, ę, ś, ł itd.
    Porządnego Polaka uprasza się o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane.

nasty87x
    Level 12  
    Sprawdź czy na dnie zmywarki masz trochę wody w trakcie zmywania około 1 cm. Jeśli nie ma wody to masz problem z czujnikiem poziomu wody. Sprawdź i pomyślimy co dalej. :)
    bobi70
    Level 14  
    Witam.
    Faktycznie na dnie zmywarki nie ma takiego poziomu płynu o jakim piszesz.
    Dolanie wody z kubła :D powoduje, że sprzęt działa.
    Rozumiem więc, że to wina wspomnianego czujnika.
    Czy jest to rzecz naprawialna, czy należy wymienić. No i oczywiście jak ją zlokalizować w sprzęcie. Dzięki z góry!!
  • Helpful post
    nasty87x
    Level 12  
    Od dna zmywarki idzie mała rurka. musisz rozebrać zmywarkę i zlokalizować ową rurkę i ją przeczyścić. Wystarczy prawdopodobnie przedmuchać i będzie działać.

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam Nasty.

PS. Napisz jeszcze czy działa. :)

[_P_]
    bobi70
    Level 14  
    Po kilku godzinach roboty udało się. Fajna zmywarka, ale żeby coś wymontować z niej to albo trzeba mieć ginekologiczne palce, albo rozkładać sprzęt na pierwiastki.
    Tak czy owak pracuje, zatkana rurka do hydrostatu.
    Zamykam.... i dzięki.