Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat siena brak mocy...

26 Maj 2007 12:57 2874 11
  • Poziom 15  
    Witam
    Posiadam samochód Fiat Siena 1,4 EL benzyna-gaz.
    gdy chce jej poprostu przydusic to nie ma na tyle siły, poprostu nie da sie zaboksowac kołami. Rusza spokojnie i czuc jak by nie mogła agrewsywnie ruszyc... Podczas jazdy powyzej 80 km/h gdy wzucam luz to często gasnie ale nie zawsze..
    Dodam ze te obiawy wystempują na gazie.

A co do jazdy na paliwie to są strasznie nie równe obroty i tez nie ma mocy , ale sądze ze to silniczek krokowy, albo się mylę???

Czekam na podpowiedzi usuniecia usterki...

Moderowany przez Błażej:

A posługiwanie się poprawną polszczyzna też masz uszkodzone? Funkcja PISOWNIA nie działa? Czy jesteś niechlujny i leniwy tylko?Ostrzeżenie za pisownię!

• Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Sora za błędy teraz będę sprawdzał co napisałem. to się nie powtórzy...

elektrit możesz jakoś jaśniej...
    jak to się nazywa prawidłowo bo nie mogłem nic znaleźć z podanych przez ciebie nazw...

Wielkie dzięki.
  • Poziom 17  
    Witam .Jest takie mjejsce stary niedaleko ciebie co sie nazywa "FIAT SERWIS".Proponuje sie tam udac lub w tego typu mjesce . Zaoszczedzisz pieniadze czas i nerwy .Co to za mechanicy i znawcy którzy caly czas siedza przy komputerach na elektroda .Chyba ze lewa reko majstruja a prawa klikaja .Oczywiscie niechce tu nikogo urazic .
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    Na ile wyceniacie koszt naprawy???
  • Poziom 25  
    sprawdz najpierw ciśnienie na cylindrach
  • Poziom 2  
    Sprawdz czujnik połozenia przepustnicy przeczyść silnik krokowy i zrób reset sterownika
  • Poziom 17  
    KOSTEK_K1 napisał:
    Na ile wyceniacie koszt naprawy???

Jak szybko do Serwisu to 500 zł. a jak się nie wyrobisz to1500 zł. może starczy.
  • Poziom 12  
    Jaki przebieg ma samochód na gazie.
  • Poziom 15  
    przebieg 40000km
  • Poziom 17  
    Ja bym jeszcze obstawjal uszczelke pod glowica ,przewody wysokiego napiecia i sprawdz czy masz olej w silniku .