Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jakie radio z mp3? nietypowe pytanie...

tomalo 26 Maj 2007 16:00 1059 6
  • #1 26 Maj 2007 16:00
    tomalo
    Poziom 2  

Witam
    Szukam jakiegos radia z mp3 i troszke chyba nietypowe pytanko mam...

jakie radio zachowuje wszystkie ustawienia (pamiec stacji, ustawienia dzwieku itp) po odlaczeniu od akumulatora?

Chodzi mi o to zeby na noc wyciagac z samochodu cale radio (nie tylko panel bo radio znika i zostaje wybita szyba i panel w szufladzie) bo parkuje pod blokiem i tylko tak chyba da sie cieszyc dluzej radiem :)

Mam kasetowego blaupunkta i wlasnie tak robie... wyciagam na noc, a rano tylko wpinam kostki iso i antene, wbijam kod i juz wszystko jest ok. Pamieta stacje itp wiec cala operacja zajmuje doslownie pare sekund i mozna jechac... nie trzeba sie bawic w ustawianie... Tyle ze chyba juz pora i pojsc z duchem czasu i zakupic cos z obsluga mp3 (z plyty lub pendrive etc.) Tyle ze zalezy mi na pozostaniu przy obecnym systemie zabezpieczania radia :) Wiec moze ktos bedzie potrafil mi pomoc i poleci jakies radio ktore bedzie pamietac wszystko po odlaczeniu od akumulatora i wyciagnieciu...

z gory serdeczne dzieki

0 6
  • #2 26 Maj 2007 17:14
    kiceq
    Poziom 14  

a po co Ci to , teraz juz sa zdejmowane panele ... ?? hmm no nie wiem to bys musial radio na kasete przerabiasz a ja sie na tym nie znam :)

0
  • #3 26 Maj 2007 17:28
    kuba007
    Poziom 18  

Napewno Blaupunkt, niewiem jak reszta. Kiceq, i co z tego ze zdejmie panel, mnie dwa razy wybili szybę i rozwalili schowek w poszukiwaniu panela... Radio ocalało, ale szyba i schowek trzeba było naprawiac, i nie było to 20zł...

0
  • #4 26 Maj 2007 19:53
    kiceq
    Poziom 14  

w sumie tak , dlatego sprzet tez najlepiej ubezpieczyc bo zdarza sie tak ze jak masz dobry sprzet i Cie slychac to jezdza za Toba i tylko szukaja okazji...

0
  • #5 26 Maj 2007 20:06
    tomalo
    Poziom 2  

kuba007 napisał:
    Napewno Blaupunkt, niewiem jak reszta. Kiceq, i co z tego ze zdejmie panel, mnie dwa razy wybili szybę i rozwalili schowek w poszukiwaniu panela... Radio ocalało, ale szyba i schowek trzeba było naprawiac, i nie było to 20zł...

dokladnie, to ze panela nie ma, zupelnie nie gwarantuje spokoju... po pierwsze szukaja panela, a po drugie za sam tyl radia tez pare groszy wezma... a tak to widac ze wisza kable i nic nie ma...

a cos poza blaupunktem? a jesli blaupunkt to ktory niedrogi polecacie? zeby ladnie gral...

0
  • #6 26 Maj 2007 20:09
    Runcajs
    Poziom 25  

ja czekalem 1 dzien zeby mi sie wlamali do fury od momentu zamotowania glosnikow :/ ale na szczescie pan w multi kinie byl spostrzegawczy i wezwal kogo trzeba i szczescie w nieszczesciu skonczylo sie na zacinajacym sie zamku w klapie.. ale fakt faktem radia nie zabieram ze soba a jedynie panel... choc znam osoby co chowaja panel w schowku a potem zlodziej ma radio z panelem

0
  • #7 26 Maj 2007 20:18
    crazy_88
    Poziom 42  

Runcajs napisał:
    ja czekalem 1 dzien zeby mi sie wlamali do fury od momentu zamotowania glosnikow :/ ale na szczescie pan w multi kinie byl spostrzegawczy i wezwal kogo trzeba i szczescie w nieszczesciu skonczylo sie na zacinajacym sie zamku w klapie.. ale fakt faktem radia nie zabieram ze soba a jedynie panel... choc znam osoby co chowaja panel w schowku a potem zlodziej ma radio z panelem

a co miałeś te głośniki na widoku?

0